RAPID. Hockey Club Temse

23/02/2018 20:00-23:59
RAPID après
18/04/2018 12:00-13:00
Buitenspeeldag gemeente Temse
26/05/2018
MIni Mastertornooi
27/05/2018
MIni Mastertornooi
Datum Afspraaktijd Aanvang Einde Evenement Contacten Accommodatie
24/02/2018 09:25 09:30 10:30 U12 Boys VHL 1 (2): TEMS1 - BRUG1 TEMSE TEMS2
24/02/2018 09:25 09:30 10:30 U12 Girls VHL 1 (2): TEMS1 - BRAX1 TEMSE TEMS2
24/02/2018 09:55 10:00 11:25 U14 Girls Nat. 1B (2): TEMS1 - RACI1 TEMSE TEMS1
24/02/2018 09:10 10:00 11:00 U9 Boys VHL 4B (2): MEET1 - TEMS2 MEETJESLAND MEET1
24/02/2018 10:25 10:30 11:30 U10 Boys VHL 2A (2): TEMS1 - MECH2 TEMSE TEMS2
24/02/2018 10:30 11:00 12:00 U12 Girls VHL 3A (2): DRAG3 - TEMS2 DRAGONS. DRAG3
24/02/2018 10:10 11:00 12:00 U10 Girls VHL 1 (2): LEUV1 - TEMS1 LEUVEN LEUV2
24/02/2018 10:35 11:00 12:00 U9 Boys VHL 2A (2): VICT2 - TEMS1 VICTORY VICT2
24/02/2018 10:30 11:00 12:00 U9 Girls VHL 2 (2): DRAG1 - TEMS1 DRAGONS. DRAG4
24/02/2018 11:25 11:30 12:55 U16 Boys Nat. 2B (2): TEMS1 - TOUR1 TEMSE TEMS1
24/02/2018 11:25 11:30 12:30 U12 Boys VHL 2A (2): TEMS2 - HERA1 TEMSE TEMS2
24/02/2018 11:25 11:30 12:20 U8 Boys VHL 3A (2): TEMS1 - SGEO1 TEMSE TEMS2
24/02/2018 11:25 11:30 12:20 U8 Boys VHL 4C (2): TEMS2 - BSOX1 TEMSE TEMS2
24/02/2018 11:25 11:30 12:20 U8 Girls VHL 1 (2): TEMS1 - INDI1 TEMSE TEMS2
24/02/2018 11:25 11:30 12:20 U7 Boys VHL 4E (2): TEMS2 - BRAX3 TEMSE TEMS2
24/02/2018 11:05 11:30 12:55 U14 Girls VHL 3B (2): BRAX3 - TEMS2 BRAXGATA BRAX2
24/02/2018 11:35 12:00 12:50 U7 Boys VHL 2A (2): VICT2 - TEMS1 VICTORY VICT2
24/02/2018 11:20 12:00 13:25 U16 Boys VHL 3A (2): AALS1 - TEMS2 AALST HC AALS1
24/02/2018 12:55 13:00 14:25 U16 Girls Nat. 2A (2): TEMS1 - LLNH1 TEMSE TEMS1
24/02/2018 12:30 13:00 14:00 U11 Girls Nat. Honneur (2): INDI1 - TEMS1 INDIANA INDI2
24/02/2018 12:10 13:00 14:00 U12 Boys VHL 4A (2): BRUG3 - TEMS3 BRUGGE BRUG2
24/02/2018 12:20 13:00 14:25 U14 Boys VHL 1A (2): BRAX2 - TEMS1 BRAXGATA BRAX1
24/02/2018 14:55 15:00 16:25 U19 Boys Nat. 2B (2): TEMS1 - OREE2 TEMSE TEMS1
24/02/2018 14:55 16:30 17:55 Open League Dames Nat. Honneur: WELL2 - TEMS2 WELLINGTON WELL1
24/02/2018 16:20 17:00 18:25 U19 Boys VHL 3A (2): AALS1 - TEMS2 AALST HC AALS1
24/02/2018 17:05 17:30 18:55 College League Girls Nat. 0: BRAX2 - TEMS1 BRAXGATA BRAX2
25/02/2018 00:25 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: TEMS3 - Bye TEMSE TEMS1
25/02/2018 09:55 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 3B: TEMS4 - ISCA1 TEMSE TEMS1
25/02/2018 09:05 10:00 11:25 Masters Nat. 2: LARA1 - TEMS1 LARA LARA2
25/02/2018 10:25 10:30 11:30 U11 Boys VHL 3A (2): TEMS1 - VICT3 TEMSE TEMS2
25/02/2018 11:25 11:30 12:55 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: TEMS3 - SGEO2 TEMSE TEMS1
25/02/2018 11:05 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 1: RACI1 - TEMS1 RACING RACI1
25/02/2018 14:25 14:30 15:55 Open League Messieurs Reg. VHL 1: TEMS2 - BEER3 TEMSE TEMS1
25/02/2018 14:00 15:30 16:55 Belgian League Messieurs Nat. 2: HHUY1 - TEMS1 HUY HHUY1
26/02/2018 19:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: INDI3 - TEMS1 INDIANA INDI1
26/02/2018 19:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: INDI4 - TEMS2 INDIANA INDI1
26/02/2018 20:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: INDI3 - TEMS2 INDIANA INDI1
26/02/2018 20:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: INDI4 - TEMS1 INDIANA INDI1
03/03/2018 09:55 10:00 11:00 U12 Girls VHL 3A (2): TEMS2 - BRAX2 TEMSE TEMS2
03/03/2018 09:35 10:00 11:25 U16 Girls Nat. 2A (2): BEER1 - TEMS1 BEERSCHOT BEER1
03/03/2018 09:35 10:00 11:00 U12 Girls VHL 1 (2): VICT1 - TEMS1 VICTORY VICT2
03/03/2018 09:30 10:00 11:00 U11 Boys VHL 3A (2): INDI2 - TEMS1 INDIANA INDI2
03/03/2018 09:55 10:00 11:00 U9 Girls VHL 2 (2): TEMS1 - BEER1 TEMSE TEMS2
03/03/2018 09:00 10:00 11:25 U14 Boys VHL 1A (2): TEMS1 - INDI2 TEMSE TEMS1
03/03/2018 09:50 10:30 11:20 U8 Boys VHL 4C (2): AALS2 - TEMS2 AALST HC AALS1
03/03/2018 10:00 10:30 11:20 U7 Boys VHL 4E (2): LOKE1 - TEMS2 Lokeren HC LOKE1
03/03/2018 10:55 11:00 12:00 U11 Girls Nat. Honneur (2): TEMS1 - UCCL1 TEMSE TEMS2
03/03/2018 10:35 11:00 12:00 U12 Boys VHL 2A (2): BRAX1 - TEMS2 BRAXGATA BRAX2
03/03/2018 10:55 11:00 12:00 U9 Boys VHL 2A (2): TEMS1 - HERA1 TEMSE TEMS2
03/03/2018 10:55 11:00 12:00 U9 Boys VHL 4B (2): TEMS2 - LOKE1 TEMSE TEMS2
03/03/2018 11:00 11:30 12:55 U14 Girls Nat. 1B (2): INDI1 - TEMS1 INDIANA INDI1
03/03/2018 10:55 11:30 12:20 U8 Girls VHL 1 (2): ANTW2 - TEMS1 ANTWERP ANTW2
03/03/2018 11:25 11:30 12:55 U14 Girls VHL 3B (2): TEMS2 - VICT4 TEMSE TEMS1
03/03/2018 11:55 12:00 13:00 U12 Boys VHL 4A (2): TEMS3 - WILD1 TEMSE TEMS2
03/03/2018 11:35 12:00 13:00 U12 Boys VHL 1 (2): MECH1 - TEMS1 MECHELSE MECH2
03/03/2018 11:25 12:00 13:00 U10 Boys VHL 2A (2): BAUD1 - TEMS1 BAUDOUIN BAUD1
03/03/2018 12:00 12:00 12:50 U8 Boys VHL 3A (2): GANT4 - TEMS1 GANTOISE GANT3
03/03/2018 11:55 12:00 12:50 U7 Boys VHL 2A (2): TEMS1 - GANT3 TEMSE TEMS2
03/03/2018 12:10 13:00 14:25 U16 Boys Nat. 2B (2): BRUG1 - TEMS1 BRUGGE BRUG1
03/03/2018 12:55 13:00 14:25 U16 Girls VHL 3A (2): TEMS2 - GDEV1 TEMSE TEMS1
03/03/2018 14:55 15:00 16:25 U19 Boys VHL 3A (2): TEMS2 - BRAX4 TEMSE TEMS1
03/03/2018 14:10 15:00 16:25 U19 Boys Nat. 2B (2): BRUG1 - TEMS1 BRUGGE BRUG1
03/03/2018 16:25 16:30 17:55 College League Girls Nat. 0: TEMS1 - ANTW1 TEMSE TEMS1
04/03/2018 09:55 10:00 11:25 Masters Nat. 2: TEMS1 - AMAN1 TEMSE TEMS1
04/03/2018 09:05 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: HERM2 - TEMS3 HERMES HERM1
04/03/2018 11:05 11:30 12:55 Messieurs Reg. Lagere VHL 3B: VICT7 - TEMS4 VICTORY VICT3
04/03/2018 11:55 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 1: TEMS1 - MECH1 TEMSE TEMS1
04/03/2018 14:25 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 2: TEMS1 - RASA1 TEMSE TEMS1
04/03/2018 14:30 15:00 16:25 Open League Dames Reg. VHL 1: GANT3 - TEMS3 GANTOISE GANT2
04/03/2018 15:10 16:00 17:25 Open League Dames Nat. Honneur: TEMS2 - LEUV2 TEMSE TEMS1
05/03/2018 20:25 20:30 21:55 Junior Ladies Nat. Honneur: TEMS4 - UCCL10 TEMSE TEMS1
10/03/2018 09:55 10:00 11:25 U16 Boys Nat. 2B (2): TEMS1 - BAUD1 TEMSE TEMS1
10/03/2018 09:55 10:00 11:00 U12 Girls VHL 1 (2): TEMS1 - ANTW1 TEMSE TEMS2
10/03/2018 09:05 10:00 11:25 U14 Girls Nat. 1B (2): LARA1 - TEMS1 LARA LARA1
10/03/2018 09:20 10:00 11:00 U12 Boys VHL 4A (2): AALS1 - TEMS3 AALST HC AALS1
10/03/2018 09:55 10:00 11:00 U9 Girls VHL 2 (2): TEMS1 - GANT1 TEMSE TEMS2
10/03/2018 09:55 10:00 10:50 U8 Boys VHL 4C (2): TEMS2 - LOKE1 TEMSE TEMS2
10/03/2018 09:55 10:00 10:50 U7 Boys VHL 2A (2): TEMS1 - GANT2 TEMSE TEMS2
10/03/2018 10:00 10:30 11:30 U12 Boys VHL 2A (2): INDI2 - TEMS2 INDIANA INDI2
10/03/2018 09:55 10:30 11:30 U12 Girls VHL 3A (2): ANTW5 - TEMS2 ANTWERP ANTW2
10/03/2018 10:55 11:00 12:00 U11 Boys VHL 3A (2): TEMS1 - ECLA1 TEMSE TEMS2
10/03/2018 10:35 11:00 12:00 U10 Girls VHL 1 (2): BRAX1 - TEMS1 BRAXGATA BRAX3
10/03/2018 10:55 11:00 12:00 U9 Boys VHL 4B (2): TEMS2 - WILD1 TEMSE TEMS2
10/03/2018 10:55 11:00 11:50 U8 Boys VHL 3A (2): TEMS1 - CTIA1 TEMSE TEMS2
10/03/2018 10:30 11:00 11:50 U8 Girls VHL 1 (2): INDI2 - TEMS1 INDIANA INDI3
10/03/2018 10:55 11:00 11:50 U7 Boys VHL 4E (2): TEMS2 - DRAG3 TEMSE TEMS2
10/03/2018 11:25 11:30 12:55 U16 Girls Nat. 2A (2): TEMS1 - NAMU1 TEMSE TEMS1
10/03/2018 11:55 12:00 13:00 U12 Boys VHL 1 (2): TEMS1 - KEER1 TEMSE TEMS2
10/03/2018 11:55 12:00 13:00 U10 Boys VHL 2A (2): TEMS1 - BRUG1 TEMSE TEMS2
10/03/2018 12:00 12:00 13:00 U9 Boys VHL 2A (2): GANT3 - TEMS1 GANTOISE GANT3
10/03/2018 11:10 12:00 13:25 U16 Girls VHL 3A (2): DEND1 - TEMS2 DENDER Hockey DEND1
10/03/2018 11:35 12:30 13:30 U11 Girls Nat. Honneur (2): LARA1 - TEMS1 LARA LARA2
10/03/2018 10:30 12:30 13:55 U14 Boys VHL 1A (2): SGEO1 - TEMS1 SAINT-GEORGES SGEO1
10/03/2018 12:55 13:00 14:25 U14 Girls VHL 3B (2): TEMS2 - ANTW3 TEMSE TEMS1
10/03/2018 12:10 13:00 14:25 U16 Boys VHL 3A (2): BRUG2 - TEMS2 BRUGGE BRUG1
10/03/2018 14:55 15:00 16:25 U19 Boys VHL 3A (2): TEMS2 - WILD1 TEMSE TEMS1
10/03/2018 14:55 16:30 17:55 Open League Dames Nat. Honneur: WADU2 - TEMS2 WAT. DUCKS WADU1
10/03/2018 16:45 17:30 18:55 U19 Boys Nat. 2B (2): OMBR1 - TEMS1 OMBRAGE OMBR1
10/03/2018 18:25 19:00 20:25 College League Girls Nat. 0: ANTW2 - TEMS1 ANTWERP ANTW2
11/03/2018 09:55 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 3B: TEMS4 - VRIJ2 TEMSE TEMS1
11/03/2018 09:25 10:00 11:25 Masters Nat. 2: AMAN2 - TEMS1 AMIC/ANDERL. AMAN1
11/03/2018 11:25 11:30 12:55 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: TEMS3 - DRAG5 TEMSE TEMS1
11/03/2018 11:10 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 1: SGEO1 - TEMS1 SAINT-GEORGES SGEO1
11/03/2018 12:25 13:00 14:25 Open League Dames Reg. VHL 1: TEMS3 - VICT5 TEMSE TEMS1
11/03/2018 14:40 15:30 16:55 Belgian League Messieurs Nat. 2: POLO1 - TEMS1 WAT. DUCKS WADU1
12/03/2018 20:25 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: TEMS1 - CTIA1 TEMSE TEMS1
12/03/2018 20:25 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: TEMS2 - ROES1 TEMSE TEMS1
12/03/2018 21:10 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: TEMS1 - ROES1 TEMSE TEMS1
12/03/2018 21:10 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: TEMS2 - CTIA1 TEMSE TEMS1
17/03/2018 09:00 09:30 10:30 U9 Girls VHL 2 (2): DRAG2 - TEMS1 DRAGONS. DRAG4
17/03/2018 09:55 10:00 11:25 U14 Girls Nat. 1B (2): TEMS1 - MECH1 TEMSE TEMS1
17/03/2018 09:55 10:00 11:00 U12 Boys VHL 1 (2): TEMS1 - INDI1 TEMSE TEMS2
17/03/2018 09:35 10:00 11:25 U16 Boys Nat. 2B (2): BEER1 - TEMS1 BEERSCHOT BEER1
17/03/2018 09:55 10:00 11:00 U10 Boys VHL 2A (2): TEMS1 - INDI2 TEMSE TEMS2
17/03/2018 10:05 10:30 11:30 U12 Girls VHL 3A (2): VICT2 - TEMS2 VICTORY VICT2
17/03/2018 10:55 11:00 12:00 U12 Boys VHL 2A (2): TEMS2 - ROES1 TEMSE TEMS2
17/03/2018 10:55 11:00 12:00 U12 Boys VHL 4A (2): TEMS3 - ROES2 TEMSE TEMS2
17/03/2018 10:35 11:00 12:00 U10 Girls VHL 1 (2): MECH1 - TEMS1 MECHELSE MECH2
17/03/2018 11:25 11:30 12:55 U16 Girls Nat. 2A (2): TEMS1 - ANTW2 TEMSE TEMS1
17/03/2018 11:00 11:30 12:30 U9 Boys VHL 2A (2): INDI2 - TEMS1 INDIANA INDI2
17/03/2018 11:00 11:30 12:30 U9 Boys VHL 4B (2): INDI4 - TEMS2 INDIANA INDI2
17/03/2018 10:40 11:30 12:20 U7 Boys VHL 2A (2): BRUG1 - TEMS1 BRUGGE BRUG2
17/03/2018 11:55 12:00 13:00 U11 Boys VHL 3A (2): TEMS1 - DEND1 TEMSE TEMS2
17/03/2018 11:55 12:00 12:50 U8 Boys VHL 3A (2): TEMS1 - BAUD2 TEMSE TEMS2
17/03/2018 11:55 12:00 12:50 U8 Girls VHL 1 (2): TEMS1 - ANTW1 TEMSE TEMS2
17/03/2018 11:55 12:00 12:50 U7 Boys VHL 4E (2): TEMS2 - OLYM1 TEMSE TEMS2
17/03/2018 11:45 12:30 13:30 U11 Girls Nat. Honneur (2): OREE1 - TEMS1 OREE Ecole Européenne ECEU1
17/03/2018 12:30 12:30 13:20 U8 Boys VHL 4C (2): GANT5 - TEMS2 GANTOISE GANT3
17/03/2018 12:00 13:00 14:25 U14 Boys VHL 1A (2): TEMS1 - VICT2 TEMSE TEMS1
17/03/2018 12:50 14:00 15:25 U16 Girls VHL 3A (2): MEET1 - TEMS2 KNOKKE KNOK1
17/03/2018 14:25 14:30 15:55 U16 Boys VHL 3A (2): TEMS2 - CTIA1 TEMSE TEMS1
17/03/2018 16:25 16:30 17:55 U19 Boys Nat. 2B (2): TEMS1 - PARC1 TEMSE TEMS1
17/03/2018 16:05 16:30 17:55 U19 Boys VHL 3A (2): GANT2 - TEMS2 GANTOISE GANT1
18/03/2018 09:55 10:00 11:25 Masters Nat. 2: TEMS1 - SGEO2 TEMSE TEMS1
18/03/2018 09:55 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 3B: TEMS4 - MECH6 TEMSE TEMS2
18/03/2018 09:10 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: BRUG2 - TEMS3 BRUGGE BRUG1
18/03/2018 11:55 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 1: TEMS1 - NAMU1 TEMSE TEMS1
18/03/2018 11:30 12:00 13:25 Open League Dames Reg. VHL 1: DRAG4 - TEMS3 DRAGONS. DRAG2
18/03/2018 14:25 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 2: TEMS1 - HERM1 TEMSE TEMS1
18/03/2018 15:10 16:00 17:25 Open League Dames Nat. Honneur: TEMS2 - DRAG2 TEMSE TEMS1
19/03/2018 20:00 20:30 21:55 Junior Ladies Nat. Honneur: INDI4 - TEMS4 INDIANA INDI1
24/03/2018 09:00 09:30 10:30 U11 Boys VHL 3A (2): LOKE1 - TEMS1 Lokeren HC LOKE1
24/03/2018 09:55 10:00 11:25 U16 Boys Nat. 2B (2): TEMS1 - RWSC1 TEMSE TEMS1
24/03/2018 09:55 10:00 11:00 U12 Girls VHL 1 (2): TEMS1 - GANT1 TEMSE TEMS2
24/03/2018 09:55 10:00 11:00 U12 Girls VHL 3A (2): TEMS2 - BRAX4 TEMSE TEMS2
24/03/2018 09:10 10:00 11:25 U14 Girls Nat. 1B (2): BRUG1 - TEMS1 BRUGGE BRUG1
24/03/2018 09:25 10:00 11:00 U12 Boys VHL 2A (2): BAUD1 - TEMS2 BAUDOUIN BAUD1
24/03/2018 09:35 10:00 10:50 U8 Girls VHL 1 (2): BRAX1 - TEMS1 BRAXGATA BRAX3
24/03/2018 10:00 10:30 11:20 U7 Boys VHL 4E (2): BLAC1 - TEMS2 BLACKBIRDS BLAC1
24/03/2018 10:10 11:00 12:00 U12 Boys VHL 4A (2): BRUG2 - TEMS3 BRUGGE BRUG2
24/03/2018 10:55 11:00 12:00 U10 Girls VHL 1 (2): TEMS1 - ANTW2 TEMSE TEMS2
24/03/2018 10:55 11:00 12:00 U9 Boys VHL 2A (2): TEMS1 - BAUD1 TEMSE TEMS2
24/03/2018 10:55 11:00 12:00 U9 Boys VHL 4B (2): TEMS2 - GANT4 TEMSE TEMS2
24/03/2018 11:25 11:30 12:55 U14 Girls VHL 3B (2): TEMS2 - LOKE1 TEMSE TEMS1
24/03/2018 11:55 12:00 13:00 U11 Girls Nat. Honneur (2): TEMS1 - LEUV1 TEMSE TEMS2
24/03/2018 11:55 12:00 13:00 U9 Girls VHL 2 (2): TEMS1 - NEOH1 TEMSE TEMS2
24/03/2018 11:55 12:00 12:50 U8 Boys VHL 4C (2): TEMS2 - BRAX4 TEMSE TEMS2
24/03/2018 11:55 12:00 12:50 U7 Boys VHL 2A (2): TEMS1 - INDI1 TEMSE TEMS2
24/03/2018 11:40 12:30 13:30 U10 Boys VHL 2A (2): ISCA1 - TEMS1 ISCA ISCA1
24/03/2018 12:35 13:00 14:00 U12 Boys VHL 1 (2): BRAX2 - TEMS1 BRAXGATA BRAX3
24/03/2018 12:55 13:00 14:25 U16 Girls VHL 3A (2): TEMS2 - GANT2 TEMSE TEMS1
24/03/2018 12:30 13:00 14:25 U16 Boys VHL 3A (2): LOKE1 - TEMS2 Lokeren HC LOKE1
24/03/2018 11:15 13:00 14:25 U14 Boys VHL 1A (2): GANT2 - TEMS1 GANTOISE GANT1
24/03/2018 12:55 13:30 14:55 U16 Girls Nat. 2A (2): BAUD1 - TEMS1 BAUDOUIN BAUD1
24/03/2018 14:55 15:00 16:25 U19 Boys VHL 3A (2): TEMS2 - CTIA1 TEMSE TEMS1
24/03/2018 14:50 16:30 17:55 Open League Dames Nat. Honneur: LARA2 - TEMS2 LARA LARA1
24/03/2018 15:35 16:30 17:55 U19 Boys Nat. 2B (2): RACI2 - TEMS1 RACING RACI1
24/03/2018 17:45 18:30 19:55 College League Girls Nat. 0: OMBR1 - TEMS1 OMBRAGE OMBR1
25/03/2018 09:55 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: TEMS3 - BEER5 TEMSE TEMS1
25/03/2018 09:10 10:00 11:25 Masters Nat. 2: LEUV1 - TEMS1 LEUVEN LEUV1
25/03/2018 09:10 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 3B: TAXA3 - TEMS4 TAXANDRIA TAXA1
25/03/2018 11:55 12:00 13:25 Open League Dames Reg. VHL 1: TEMS3 - BEER3 TEMSE TEMS1
25/03/2018 11:25 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 1: DARI1 - TEMS1 DARING DARI1
25/03/2018 14:50 15:30 16:55 Belgian League Messieurs Nat. 2: UCCL1 - TEMS1 UCCLE UCCL1
26/03/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: GANT1 - TEMS1 GANTOISE GANT2
26/03/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: GANT2 - TEMS2 GANTOISE GANT2
26/03/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: GANT1 - TEMS2 GANTOISE GANT2
26/03/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: GANT2 - TEMS1 GANTOISE GANT2
31/03/2018 14:10 15:00 16:25 College League Girls Nat. 0: BRUG1 - TEMS1 BRUGGE BRUG1
07/04/2018 14:55 15:00 16:25 College League Girls Nat. 0: TEMS1 - HERA1 TEMSE TEMS1
08/04/2018 11:55 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 1: TEMS1 - BEER1 TEMSE TEMS1
08/04/2018 14:25 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 2: TEMS1 - VOHC1 TEMSE TEMS1
08/04/2018 14:05 15:00 16:25 Open League Dames Reg. VHL 1: VICT4 - TEMS3 VICTORY VICT1
08/04/2018 15:10 16:00 17:25 Open League Dames Nat. Honneur: TEMS2 - ANTW2 TEMSE TEMS1
14/04/2018 12:35 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: BEER1 - TEMS1 BEERSCHOT BEER1
14/04/2018 14:05 15:00 16:25 Open League Dames Nat. Honneur: PING2 - TEMS2 PINGOUIN PING1
15/04/2018 09:55 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: TEMS3 - ANTW4 TEMSE TEMS1
15/04/2018 09:30 10:00 11:25 Masters Nat. 2: LLNH1 - TEMS1 LOUVAIN-LA-NEUVE LLNH2
15/04/2018 11:55 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 1: TEMS1 - OMBR1 TEMSE TEMS1
15/04/2018 14:25 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 2: TEMS1 - LOPA1 TEMSE TEMS1
15/04/2018 15:25 16:00 17:25 Open League Dames Reg. VHL 1: TEMS3 - LEUV4 TEMSE TEMS1
16/04/2018 19:30 20:30 21:55 Junior Ladies Nat. Honneur: DRAG8 - TEMS4 DRAGONS. DRAG1
21/04/2018 08:25 08:30 09:30 U9 Boys VHL 2A (2): TEMS1 - VICT2 TEMSE TEMS2
21/04/2018 08:25 08:30 09:30 U9 Boys VHL 4B (2): TEMS2 - MEET1 TEMSE TEMS2
21/04/2018 08:25 08:30 09:30 U9 Girls VHL 2 (2): TEMS1 - DRAG1 TEMSE TEMS2
21/04/2018 09:25 09:30 10:30 U12 Boys VHL 4A (2): TEMS3 - BRUG3 TEMSE TEMS2
21/04/2018 09:25 09:30 10:30 U12 Girls VHL 3A (2): TEMS2 - DRAG3 TEMSE TEMS2
21/04/2018 08:40 09:30 10:30 U12 Boys VHL 1 (2): BRUG1 - TEMS1 BRUGGE BRUG2
21/04/2018 08:55 09:30 10:30 U12 Boys VHL 2A (2): HERA1 - TEMS2 HERAKLES HERA2
21/04/2018 09:05 09:30 10:30 U11 Boys VHL 3A (2): VICT3 - TEMS1 VICTORY VICT2
21/04/2018 08:50 10:00 11:25 U16 Boys Nat. 2B (2): TOUR1 - TEMS1 TOURNAI TOUR1
21/04/2018 09:55 10:00 11:25 U14 Boys VHL 1A (2): TEMS1 - BRAX2 TEMSE TEMS1
21/04/2018 10:25 10:30 11:30 U11 Girls Nat. Honneur (2): TEMS1 - INDI1 TEMSE TEMS2
21/04/2018 10:05 10:30 11:30 U12 Girls VHL 1 (2): BRAX1 - TEMS1 BRAXGATA BRAX3
21/04/2018 10:25 10:30 11:30 U10 Girls VHL 1 (2): TEMS1 - LEUV1 TEMSE TEMS2
21/04/2018 10:05 10:30 11:30 U10 Boys VHL 2A (2): MECH2 - TEMS1 MECHELSE MECH2
21/04/2018 09:40 10:30 11:20 U8 Boys VHL 3A (2): SGEO1 - TEMS1 SAINT-GEORGES SGEO1
21/04/2018 09:55 10:30 11:20 U8 Boys VHL 4C (2): BSOX1 - TEMS2 HC BLUE SOX BSOX1
21/04/2018 11:30 11:30 12:55 U16 Girls Nat. 2A (2): LLNH1 - TEMS1 LOUVAIN-LA-NEUVE LLNH1
21/04/2018 10:35 11:30 12:55 U14 Girls Nat. 1B (2): RACI1 - TEMS1 RACING RACI1
21/04/2018 11:25 11:30 12:20 U7 Boys VHL 2A (2): TEMS1 - VICT2 TEMSE TEMS2
21/04/2018 11:25 11:30 12:55 U14 Girls VHL 3B (2): TEMS2 - BRAX3 TEMSE TEMS1
21/04/2018 12:00 12:30 13:20 U8 Girls VHL 1 (2): INDI1 - TEMS1 INDIANA INDI2
21/04/2018 12:05 12:30 13:20 U7 Boys VHL 4E (2): BRAX3 - TEMS2 BRAXGATA BRAX3
21/04/2018 12:35 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: VICT1 - TEMS1 VICTORY VICT1
21/04/2018 12:55 13:00 14:25 U16 Boys VHL 3A (2): TEMS2 - AALS1 TEMSE TEMS1
21/04/2018 14:35 15:00 16:25 Open League Dames Reg. VHL 1: MECH2 - TEMS3 MECHELSE MECH1
21/04/2018 14:55 15:00 16:25 U19 Boys VHL 3A (2): TEMS2 - AALS1 TEMSE TEMS1
21/04/2018 16:50 17:30 18:55 U19 Boys Nat. 2B (2): OREE2 - TEMS1 OREE OREE1
22/04/2018 09:55 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: TEMS3 - LOPA2 TEMSE TEMS2
22/04/2018 11:55 12:00 13:25 Open League Dames Nat. Honneur: TEMS2 - HERA2 TEMSE TEMS1
22/04/2018 11:25 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 1: BAUD1 - TEMS1 BAUDOUIN BAUD1
22/04/2018 12:35 13:00 14:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 3B: VICT9 - TEMS4 VICTORY VICT3
22/04/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 2: LLNH1 - TEMS1 LOUVAIN-LA-NEUVE LLNH1
23/04/2018 20:25 20:30 21:55 Junior Ladies Nat. Honneur: TEMS4 - IXEL6 TEMSE TEMS1
28/04/2018 08:25 08:30 09:55 U16 Girls Nat. 2A (2): TEMS1 - BEER1 TEMSE TEMS1
28/04/2018 08:25 08:30 09:30 U10 Boys VHL 2A (2): TEMS1 - BAUD1 TEMSE TEMS2
28/04/2018 07:55 08:30 09:30 U9 Boys VHL 2A (2): HERA1 - TEMS1 HERAKLES HERA2
28/04/2018 08:00 08:30 09:55 U14 Boys VHL 1A (2): INDI2 - TEMS1 INDIANA INDI1
28/04/2018 09:25 09:30 10:30 U12 Boys VHL 1 (2): TEMS1 - MECH1 TEMSE TEMS2
28/04/2018 09:25 09:30 10:30 U12 Boys VHL 2A (2): TEMS2 - BRAX1 TEMSE TEMS2
28/04/2018 08:25 09:30 10:30 U12 Boys VHL 4A (2): WILD1 - TEMS3 ROESELARE ROES1
28/04/2018 09:55 10:00 11:25 U14 Girls Nat. 1B (2): TEMS1 - INDI1 TEMSE TEMS1
28/04/2018 10:25 10:30 11:30 U12 Girls VHL 1 (2): TEMS1 - VICT1 TEMSE TEMS2
28/04/2018 10:25 10:30 11:30 U11 Boys VHL 3A (2): TEMS1 - INDI2 TEMSE TEMS2
28/04/2018 09:50 10:30 11:30 U11 Girls Nat. Honneur (2): UCCL1 - TEMS1 UCCLE UCCL2
28/04/2018 10:05 10:30 11:30 U12 Girls VHL 3A (2): BRAX2 - TEMS2 BRAXGATA BRAX3
28/04/2018 10:00 10:30 11:30 U9 Boys VHL 4B (2): LOKE1 - TEMS2 Lokeren HC LOKE1
28/04/2018 10:05 10:30 11:30 U9 Girls VHL 2 (2): BEER1 - TEMS1 BEERSCHOT BEER2
28/04/2018 11:25 11:30 12:55 U16 Boys Nat. 2B (2): TEMS1 - BRUG1 TEMSE TEMS1
28/04/2018 11:25 11:30 12:20 U8 Boys VHL 3A (2): TEMS1 - GANT4 TEMSE TEMS2
28/04/2018 11:25 11:30 12:20 U8 Boys VHL 4C (2): TEMS2 - AALS2 TEMSE TEMS2
28/04/2018 11:25 11:30 12:20 U8 Girls VHL 1 (2): TEMS1 - ANTW2 TEMSE TEMS2
28/04/2018 11:25 11:30 12:20 U7 Boys VHL 4E (2): TEMS2 - LOKE1 TEMSE TEMS2
28/04/2018 11:30 11:30 12:20 U7 Boys VHL 2A (2): GANT3 - TEMS1 GANTOISE GANT3
28/04/2018 10:50 11:30 12:55 U16 Girls VHL 3A (2): GDEV1 - TEMS2 GREEN DEVILS GDEV1
28/04/2018 11:05 11:30 12:55 U14 Girls VHL 3B (2): VICT4 - TEMS2 VICTORY VICT3
28/04/2018 12:55 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: TEMS1 - BRUG1 TEMSE TEMS1
28/04/2018 14:55 15:00 16:25 U19 Boys Nat. 2B (2): TEMS1 - BRUG1 TEMSE TEMS1
28/04/2018 14:35 15:00 16:25 U19 Boys VHL 3A (2): BRAX4 - TEMS2 BRAXGATA BRAX2
29/04/2018 09:25 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: ANTW4 - TEMS3 ANTWERP ANTW2
29/04/2018 09:15 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 3B: KEER1 - TEMS4 KEERBERGEN KEER1
29/04/2018 11:55 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. 1: TEMS1 - PARC1 TEMSE TEMS1
29/04/2018 11:55 12:00 13:25 Open League Dames Nat. Honneur: TEMS2 - RWSC2 TEMSE TEMS1
29/04/2018 11:20 12:00 13:25 Open League Dames Reg. VHL 1: GDEV2 - TEMS3 GREEN DEVILS GDEV1
29/04/2018 14:25 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 2: TEMS1 - PARC1 TEMSE TEMS1
30/04/2018 20:25 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: TEMS1 - INDI1 TEMSE TEMS1
30/04/2018 20:25 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: TEMS2 - INDI2 TEMSE TEMS1
30/04/2018 21:10 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: TEMS1 - INDI2 TEMSE TEMS1
30/04/2018 21:10 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: TEMS2 - INDI1 TEMSE TEMS1
01/05/2018 08:25 08:30 09:30 U10 Girls VHL 1 (2): TEMS1 - BRAX1 TEMSE TEMS2
01/05/2018 08:25 08:30 09:30 U9 Boys VHL 2A (2): TEMS1 - GANT3 TEMSE TEMS2
01/05/2018 07:25 08:30 09:30 U9 Boys VHL 4B (2): WILD1 - TEMS2 ROESELARE ROES1
01/05/2018 08:25 08:30 09:55 U16 Girls VHL 3A (2): TEMS2 - DEND1 TEMSE TEMS1
01/05/2018 09:25 09:30 10:30 U12 Boys VHL 2A (2): TEMS2 - INDI2 TEMSE TEMS2
01/05/2018 09:25 09:30 10:30 U12 Boys VHL 4A (2): TEMS3 - AALS1 TEMSE TEMS2
01/05/2018 08:45 09:30 10:30 U12 Boys VHL 1 (2): KEER1 - TEMS1 KEERBERGEN KEER1
01/05/2018 08:55 09:30 10:30 U12 Girls VHL 1 (2): ANTW1 - TEMS1 ANTWERP ANTW2
01/05/2018 09:00 09:30 10:20 U7 Boys VHL 4E (2): DRAG3 - TEMS2 DRAGONS. DRAG4
01/05/2018 09:55 10:00 11:25 U14 Girls Nat. 1B (2): TEMS1 - LARA1 TEMSE TEMS1
01/05/2018 09:00 10:00 11:00 U11 Boys VHL 3A (2): ECLA1 - TEMS1 ECLAIR ECLA1
01/05/2018 09:10 10:00 11:00 U10 Boys VHL 2A (2): BRUG1 - TEMS1 BRUGGE BRUG2
01/05/2018 10:25 10:30 11:30 U11 Girls Nat. Honneur (2): TEMS1 - LARA1 TEMSE TEMS2
01/05/2018 10:25 10:30 11:30 U12 Girls VHL 3A (2): TEMS2 - ANTW5 TEMSE TEMS2
01/05/2018 10:30 10:30 11:30 U9 Girls VHL 2 (2): GANT1 - TEMS1 GANTOISE GANT3
01/05/2018 09:45 10:30 11:20 U8 Boys VHL 3A (2): CTIA1 - TEMS1 WAREGEM SPORT CENTER CTIA1
01/05/2018 10:00 10:30 11:20 U8 Boys VHL 4C (2): LOKE1 - TEMS2 Lokeren HC LOKE1
01/05/2018 09:55 11:30 12:55 U16 Boys Nat. 2B (2): BAUD1 - TEMS1 BAUDOUIN BAUD1
01/05/2018 10:20 11:30 12:55 U16 Girls Nat. 2A (2): NAMU1 - TEMS1 NAMUR NAMU1
01/05/2018 11:25 11:30 12:20 U8 Girls VHL 1 (2): TEMS1 - INDI2 TEMSE TEMS2
01/05/2018 11:30 11:30 12:20 U7 Boys VHL 2A (2): GANT2 - TEMS1 GANTOISE GANT3
01/05/2018 11:25 11:30 12:55 U14 Boys VHL 1A (2): TEMS1 - SGEO1 TEMSE TEMS1
01/05/2018 12:55 13:00 14:25 U16 Boys VHL 3A (2): TEMS2 - BRUG2 TEMSE TEMS1
01/05/2018 12:55 13:30 14:55 U14 Girls VHL 3B (2): ANTW3 - TEMS2 ANTWERP ANTW2
01/05/2018 14:55 15:00 16:25 U19 Boys Nat. 2B (2): TEMS1 - OMBR1 TEMSE TEMS1
01/05/2018 13:55 15:00 16:25 U19 Boys VHL 3A (2): WILD1 - TEMS2 ROESELARE ROES1
01/05/2018 20:10 21:00 22:25 Coupe Campion 1/8: WELL5 - TEMS3 WELLINGTON WELL1
05/05/2018 08:00 08:30 09:30 U10 Boys VHL 2A (2): INDI2 - TEMS1 INDIANA INDI2
05/05/2018 08:25 08:30 09:30 U9 Girls VHL 2 (2): TEMS1 - DRAG2 TEMSE TEMS2
05/05/2018 09:25 09:30 10:30 U11 Girls Nat. Honneur (2): TEMS1 - OREE1 TEMSE TEMS2
05/05/2018 09:25 09:30 10:30 U12 Girls VHL 3A (2): TEMS2 - VICT2 TEMSE TEMS2
05/05/2018 09:00 09:30 10:30 U12 Boys VHL 1 (2): INDI1 - TEMS1 INDIANA INDI2
05/05/2018 08:25 09:30 10:30 U12 Boys VHL 2A (2): ROES1 - TEMS2 ROESELARE ROES1
05/05/2018 08:25 09:30 10:30 U12 Boys VHL 4A (2): ROES2 - TEMS3 ROESELARE ROES1
05/05/2018 08:40 09:30 10:30 U11 Boys VHL 3A (2): DEND1 - TEMS1 DENDER Hockey DEND1
05/05/2018 09:55 10:00 11:25 U16 Boys Nat. 2B (2): TEMS1 - BEER1 TEMSE TEMS1
05/05/2018 09:35 10:00 11:25 U14 Girls Nat. 1B (2): MECH1 - TEMS1 MECHELSE MECH1
05/05/2018 10:25 10:30 11:30 U10 Girls VHL 1 (2): TEMS1 - MECH1 TEMSE TEMS2
05/05/2018 10:25 10:30 11:30 U9 Boys VHL 2A (2): TEMS1 - INDI2 TEMSE TEMS2
05/05/2018 10:25 10:30 11:30 U9 Boys VHL 4B (2): TEMS2 - INDI4 TEMSE TEMS2
05/05/2018 10:30 10:30 11:20 U7 Boys VHL 4E (2): OLYM1 - TEMS2 Olympia HC OLYM1
05/05/2018 11:25 11:30 12:20 U8 Boys VHL 4C (2): TEMS2 - GANT5 TEMSE TEMS2
05/05/2018 11:25 11:30 12:20 U7 Boys VHL 2A (2): TEMS1 - BRUG1 TEMSE TEMS2
05/05/2018 11:25 11:30 12:55 U16 Girls VHL 3A (2): TEMS2 - MEET1 TEMSE TEMS1
05/05/2018 12:25 13:00 14:25 U16 Girls Nat. 2A (2): ANTW2 - TEMS1 ANTWERP ANTW1
05/05/2018 12:35 13:00 14:25 U14 Boys VHL 1A (2): VICT2 - TEMS1 VICTORY VICT1
05/05/2018 12:55 13:30 14:20 U8 Girls VHL 1 (2): ANTW1 - TEMS1 ANTWERP ANTW2
05/05/2018 13:25 14:00 14:50 U8 Boys VHL 3A (2): BAUD2 - TEMS1 BAUDOUIN BAUD1
05/05/2018 13:45 14:30 15:55 U16 Boys VHL 3A (2): CTIA1 - TEMS2 WAREGEM SPORT CENTER CTIA1
05/05/2018 14:55 15:00 16:25 U19 Boys VHL 3A (2): TEMS2 - GANT2 TEMSE TEMS1
05/05/2018 14:15 15:00 16:25 U19 Boys Nat. 2B (2): PARC1 - TEMS1 PARC PARC2
06/05/2018 09:10 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: LEUV4 - TEMS3 LEUVEN LEUV1
06/05/2018 10:25 11:00 12:25 Masters Nat. 2: TEMS1 - PING1 TEMSE TEMS1
12/05/2018 07:40 08:30 09:30 U11 Girls Nat. Honneur (2): LEUV1 - TEMS1 LEUVEN LEUV2
12/05/2018 08:25 08:30 09:30 U10 Boys VHL 2A (2): TEMS1 - ISCA1 TEMSE TEMS2
12/05/2018 08:25 08:30 09:55 U16 Boys VHL 3A (2): TEMS2 - LOKE1 TEMSE TEMS1
12/05/2018 09:25 09:30 10:30 U12 Boys VHL 1 (2): TEMS1 - BRAX2 TEMSE TEMS2
12/05/2018 09:25 09:30 10:30 U12 Boys VHL 2A (2): TEMS2 - BAUD1 TEMSE TEMS2
12/05/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Girls VHL 1 (2): GANT1 - TEMS1 GANTOISE GANT2
12/05/2018 09:30 09:30 10:30 U9 Boys VHL 4B (2): GANT4 - TEMS2 GANTOISE GANT3
12/05/2018 09:55 10:00 11:25 U14 Girls Nat. 1B (2): TEMS1 - BRUG1 TEMSE TEMS1
12/05/2018 10:25 10:30 11:30 U12 Boys VHL 4A (2): TEMS3 - BRUG2 TEMSE TEMS2
12/05/2018 10:25 10:30 11:30 U11 Boys VHL 3A (2): TEMS1 - LOKE1 TEMSE TEMS2
12/05/2018 10:05 10:30 11:30 U12 Girls VHL 3A (2): BRAX4 - TEMS2 BRAXGATA BRAX3
12/05/2018 09:55 10:30 11:30 U9 Girls VHL 2 (2): NEOH1 - TEMS1 NEO NEOH1
12/05/2018 10:00 10:30 11:20 U7 Boys VHL 2A (2): INDI1 - TEMS1 INDIANA INDI3
12/05/2018 11:25 11:30 12:55 U16 Girls Nat. 2A (2): TEMS1 - BAUD1 TEMSE TEMS1
12/05/2018 10:50 11:30 12:55 U16 Boys Nat. 2B (2): RWSC1 - TEMS1 WHITE STAR RWSC1
12/05/2018 10:55 11:30 12:30 U10 Girls VHL 1 (2): ANTW2 - TEMS1 ANTWERP ANTW2
12/05/2018 10:55 11:30 12:30 U9 Boys VHL 2A (2): BAUD1 - TEMS1 BAUDOUIN BAUD1
12/05/2018 11:25 11:30 12:20 U8 Girls VHL 1 (2): TEMS1 - BRAX1 TEMSE TEMS2
12/05/2018 11:25 11:30 12:20 U7 Boys VHL 4E (2): TEMS2 - BLAC1 TEMSE TEMS2
12/05/2018 11:00 11:30 12:55 U14 Girls VHL 3B (2): LOKE1 - TEMS2 Lokeren HC LOKE1
12/05/2018 12:05 12:30 13:20 U8 Boys VHL 4C (2): BRAX4 - TEMS2 BRAXGATA BRAX3
12/05/2018 12:30 12:30 13:55 U16 Girls VHL 3A (2): GANT2 - TEMS2 GANTOISE GANT2
12/05/2018 12:55 13:00 14:25 U14 Boys VHL 1A (2): TEMS1 - GANT2 TEMSE TEMS1
12/05/2018 14:55 15:00 16:25 U19 Boys Nat. 2B (2): TEMS1 - RACI2 TEMSE TEMS1
12/05/2018 15:15 16:00 17:25 U19 Boys VHL 3A (2): CTIA1 - TEMS2 WAREGEM SPORT CENTER CTIA1
14/05/2018 20:25 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: TEMS1 - BAUD3 TEMSE TEMS1
14/05/2018 20:25 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: TEMS2 - GDEV1 TEMSE TEMS1
14/05/2018 21:10 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: TEMS1 - GDEV1 TEMSE TEMS1
14/05/2018 21:10 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: TEMS2 - BAUD3 TEMSE TEMS1
21/05/2018 19:45 20:30 21:55 Junior Ladies Nat. Honneur: PARC16 - TEMS4 PARC PARC1
28/05/2018 19:35 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: HERM1 - TEMS1 HERMES HERM1
28/05/2018 19:35 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1A: HERM2 - TEMS2 HERMES HERM1
28/05/2018 20:20 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: HERM1 - TEMS2 HERMES HERM1
28/05/2018 20:20 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1A: HERM2 - TEMS1 HERMES HERM1
#SHARETHERAPIDDREAM

 

  • 09/12/2017 Afhaling Champange verkoop U12M1
Gold sponsors
Silver
Bronze sponsors
Friends
Supporters

© 2016 Rapid Hockey Club Temse, website powered by Twizzit.com