RAPID. Hockey Club Temse

23/02/2018 20:00-23:59
RAPID après
18/04/2018 12:00-13:00
Buitenspeeldag gemeente Temse
26/05/2018
MIni Mastertornooi
27/05/2018
MIni Mastertornooi
Datum Afspraaktijd Aanvang Einde Evenement Accommodatie
21/02/2018 14:00 14:00 15:30 U8M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
21/02/2018 14:00 14:00 15:30 OEF J, Oef M - Techn-Tact Veld 1 (water)
21/02/2018 14:00 14:00 15:30 U7 J1, U7 J2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
21/02/2018 14:00 14:00 15:30 U7 M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
21/02/2018 14:00 14:00 15:30 U8 J1, U8J2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
21/02/2018 14:30 14:30 15:30 KUIK - Techn-Tact Veld 1 (water)
21/02/2018 15:00 15:00 15:30 U9J1, U9J2, U10J1, U9M1 - Fysiek Buiten terrein
21/02/2018 15:30 15:30 17:00 U9J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
21/02/2018 15:30 15:30 17:00 U10J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
21/02/2018 15:30 15:30 17:00 U9J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
21/02/2018 15:30 15:30 17:00 U9M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
21/02/2018 15:30 15:30 17:00 U12J3 - Techn-Tact Veld 1 (water)
21/02/2018 15:30 15:30 17:00 U12M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
21/02/2018 15:30 15:30 16:30 U10M1, U11M1, U12M2 - Keeperstraining
21/02/2018 16:30 16:30 17:00 U11J1, U12J2, U10M1, U11M1 - Fysiek Buiten terrein
21/02/2018 16:30 16:30 17:30 U9J1, U9J2, U9M1 - Keeperstraining
21/02/2018 17:00 17:00 18:30 U14M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
21/02/2018 17:00 17:00 18:30 U11M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
21/02/2018 17:00 17:00 18:30 U14M2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
21/02/2018 17:00 17:00 18:30 U12J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
21/02/2018 17:00 17:00 18:30 U11J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
21/02/2018 17:00 17:00 18:30 U10M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
21/02/2018 17:00 17:00 18:30 U12M2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
21/02/2018 17:00 17:00 17:30 U12J3, U12M1 - Fysiek Buiten terrein
21/02/2018 17:30 17:30 18:30 U10J1, U11J1, U12J3 - Keeperstraining
21/02/2018 17:30 17:30 18:30 U14M2, U16M2 - Keeperstraining
21/02/2018 17:30 17:30 18:30 U12J1, U12J2, U12M1 - Keeperstraining
21/02/2018 18:00 18:00 18:30 U16J1, U16M1 - Fysiek Buiten terrein
21/02/2018 18:30 18:30 19:00 U16M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
21/02/2018 18:30 18:30 19:00 U16J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
21/02/2018 23:30 18:30 20:00 U19J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
21/02/2018 18:30 18:30 20:00 U16M2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
21/02/2018 18:30 18:30 20:00 U23M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
21/02/2018 18:30 18:30 19:00 U12M2, U14M1, U14M2 - Fysiek Buiten terrein
21/02/2018 18:30 18:45 20:00 U16J1, U16J2 - Keeperstraining
21/02/2018 18:45 18:45 20:00 U14M1, U16M1 - Keeperstraining
21/02/2018 20:00 20:00 22:00 D1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
21/02/2018 01:00 20:00 20:30 U19J2, U16M2, U23M1 - Fysiek Buiten terrein
22/02/2018 17:30 17:30 19:00 CalderonT1 - Extra training Veld 1 (water)
22/02/2018 17:30 17:30 19:00 CalderonT2 - Extra training Veld 1 (water)
22/02/2018 17:30 17:30 19:00 U12M2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
22/02/2018 19:00 19:00 20:30 CalderonT3 - Extra training Veld 1 (water)
22/02/2018 19:00 19:00 20:30 CalderonT4 - Extra training Veld 1 (water)
22/02/2018 19:00 19:00 20:30 U16J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
22/02/2018 00:10 20:30 22:00 HM1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
22/02/2018 20:30 20:30 22:00 TRIM - Techn-Tact Veld 2 (semi)
22/02/2018 20:30 20:30 22:00 U19J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
23/02/2018 17:00 17:00 18:30 OEF J - Techn-Tact Veld 2 (semi)
23/02/2018 17:00 17:00 18:30 Oef M - Techn-Tact Veld 2 (semi)
23/02/2018 17:00 17:00 18:30 U7 J1, U7 J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
23/02/2018 17:00 17:00 18:30 U7 M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
23/02/2018 17:00 17:00 18:30 U8 J1, U8J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
23/02/2018 17:00 17:00 18:30 U8M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
23/02/2018 01:00 17:00 18:30 U9J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
23/02/2018 01:00 17:00 18:30 U9J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
23/02/2018 01:00 17:00 18:30 U9M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
23/02/2018 18:00 18:00 18:30 U12J1, Intern - Fysiek Buiten terrein
23/02/2018 12:00 18:30 20:00 Intern - Techn-Tact Veld 2 (semi)
23/02/2018 12:00 18:30 20:00 U10J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
23/02/2018 12:00 18:30 20:00 U10M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
23/02/2018 12:00 18:30 20:00 U11M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
23/02/2018 12:00 18:30 20:00 U12J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
23/02/2018 18:30 18:30 20:30 D1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
23/02/2018 18:30 18:30 19:30 H1 - Keeperstraining
23/02/2018 20:30 20:30 22:30 H1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
23/02/2018 20:30 20:30 21:30 D1 - Keeperstraining
26/02/2018 17:30 17:30 19:00 U11J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
26/02/2018 17:30 17:30 19:00 U12J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
26/02/2018 17:30 17:30 19:00 U12J3 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
26/02/2018 17:30 17:30 19:00 U12M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
26/02/2018 17:30 17:30 19:00 U14J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
26/02/2018 17:30 17:30 19:00 U14M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
26/02/2018 19:00 19:00 20:30 U14M2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
26/02/2018 19:00 19:00 20:30 U16J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
26/02/2018 19:00 19:00 20:30 U16M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
26/02/2018 00:00 19:00 20:30 U19J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
26/02/2018 19:00 19:00 20:30 U23M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
26/02/2018 01:30 20:30 21:30 U19J2 - Keeperstraining
26/02/2018 20:30 20:30 22:00 D1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
27/02/2018 17:30 17:30 19:00 U12J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
27/02/2018 17:30 17:30 19:00 U14J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
27/02/2018 19:00 19:00 19:30 U14J1 - Fysiek Veld 1 (water)
27/02/2018 19:30 19:30 21:00 U16J2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
27/02/2018 19:30 19:30 21:00 U16M2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
27/02/2018 19:30 19:30 20:00 U19J1 - Fysiek Veld 1 (water)
27/02/2018 20:00 20:00 21:30 U19J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
28/02/2018 14:00 14:00 15:30 U8M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
28/02/2018 14:00 14:00 15:30 OEF J, Oef M - Techn-Tact Veld 1 (water)
28/02/2018 14:00 14:00 15:30 U7 J1, U7 J2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
28/02/2018 14:00 14:00 15:30 U7 M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
28/02/2018 14:00 14:00 15:30 U8 J1, U8J2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
28/02/2018 14:30 14:30 15:30 KUIK - Techn-Tact Veld 1 (water)
28/02/2018 15:00 15:00 15:30 U9J1, U9J2, U10J1, U9M1 - Fysiek Buiten terrein
28/02/2018 15:30 15:30 17:00 U9J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
28/02/2018 15:30 15:30 17:00 U10J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
28/02/2018 15:30 15:30 17:00 U9J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
28/02/2018 15:30 15:30 17:00 U9M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
28/02/2018 15:30 15:30 17:00 U12J3 - Techn-Tact Veld 1 (water)
28/02/2018 15:30 15:30 17:00 U12M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
28/02/2018 15:30 15:30 16:30 U10M1, U11M1, U12M2 - Keeperstraining
28/02/2018 16:30 16:30 17:00 U11J1, U12J2, U10M1, U11M1 - Fysiek Buiten terrein
28/02/2018 16:30 16:30 17:30 U9J1, U9J2, U9M1 - Keeperstraining
28/02/2018 17:00 17:00 18:30 U14M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
28/02/2018 17:00 17:00 18:30 U11M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
28/02/2018 17:00 17:00 18:30 U14M2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
28/02/2018 17:00 17:00 18:30 U12J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
28/02/2018 17:00 17:00 18:30 U11J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
28/02/2018 17:00 17:00 18:30 U10M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
28/02/2018 17:00 17:00 18:30 U12M2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
28/02/2018 17:00 17:00 17:30 U12J3, U12M1 - Fysiek Buiten terrein
28/02/2018 17:30 17:30 18:30 U10J1, U11J1, U12J3 - Keeperstraining
28/02/2018 17:30 17:30 18:30 U14M2, U16M2 - Keeperstraining
28/02/2018 17:30 17:30 18:30 U12J1, U12J2, U12M1 - Keeperstraining
28/02/2018 18:00 18:00 18:30 U16J1, U16M1 - Fysiek Buiten terrein
28/02/2018 18:30 18:30 19:00 U16M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
28/02/2018 18:30 18:30 19:00 U16J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
28/02/2018 23:30 18:30 20:00 U19J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
28/02/2018 18:30 18:30 20:00 U16M2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
28/02/2018 18:30 18:30 20:00 U23M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
28/02/2018 18:30 18:30 19:00 U12M2, U14M1, U14M2 - Fysiek Buiten terrein
28/02/2018 18:30 18:45 20:00 U16J1, U16J2 - Keeperstraining
28/02/2018 18:45 18:45 20:00 U14M1, U16M1 - Keeperstraining
28/02/2018 20:00 20:00 22:00 D1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
28/02/2018 01:00 20:00 20:30 U19J2, U16M2, U23M1 - Fysiek Buiten terrein
01/03/2018 17:30 17:30 19:00 CalderonT1 - Extra training Veld 1 (water)
01/03/2018 17:30 17:30 19:00 CalderonT2 - Extra training Veld 1 (water)
01/03/2018 17:30 17:30 19:00 U12M2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
01/03/2018 19:00 19:00 20:30 CalderonT3 - Extra training Veld 1 (water)
01/03/2018 19:00 19:00 20:30 CalderonT4 - Extra training Veld 1 (water)
01/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
01/03/2018 00:10 20:30 22:00 HM1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
01/03/2018 20:30 20:30 22:00 TRIM - Techn-Tact Veld 2 (semi)
01/03/2018 20:30 20:30 22:00 U19J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
02/03/2018 17:00 17:00 18:30 OEF J - Techn-Tact Veld 2 (semi)
02/03/2018 17:00 17:00 18:30 Oef M - Techn-Tact Veld 2 (semi)
02/03/2018 17:00 17:00 18:30 U7 J1, U7 J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
02/03/2018 17:00 17:00 18:30 U7 M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
02/03/2018 17:00 17:00 18:30 U8 J1, U8J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
02/03/2018 17:00 17:00 18:30 U8M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
02/03/2018 01:00 17:00 18:30 U9J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
02/03/2018 01:00 17:00 18:30 U9J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
02/03/2018 01:00 17:00 18:30 U9M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
02/03/2018 18:00 18:00 18:30 U12J1, Intern - Fysiek Buiten terrein
02/03/2018 12:00 18:30 20:00 Intern - Techn-Tact Veld 2 (semi)
02/03/2018 12:00 18:30 20:00 U10J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
02/03/2018 12:00 18:30 20:00 U10M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
02/03/2018 12:00 18:30 20:00 U11M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
02/03/2018 12:00 18:30 20:00 U12J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
02/03/2018 18:30 18:30 20:30 H1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
02/03/2018 18:30 18:30 19:30 H1 - Keeperstraining
02/03/2018 20:30 20:30 22:30 D1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
02/03/2018 20:30 20:30 21:30 D1 - Keeperstraining
05/03/2018 17:30 17:30 19:00 U11J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
05/03/2018 17:30 17:30 19:00 U12J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
05/03/2018 17:30 17:30 19:00 U12J3 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
05/03/2018 17:30 17:30 19:00 U12M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
05/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
05/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
05/03/2018 19:00 19:00 20:30 U14M2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
05/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
05/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
05/03/2018 00:00 19:00 20:30 U19J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
05/03/2018 19:00 19:00 20:30 U23M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
05/03/2018 01:30 20:30 21:30 U19J2 - Keeperstraining
06/03/2018 17:30 17:30 19:00 U12J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
06/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
06/03/2018 19:00 19:00 19:30 U14J1 - Fysiek Veld 1 (water)
06/03/2018 19:30 19:30 21:00 U16J2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
06/03/2018 19:30 19:30 21:00 U16M2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
06/03/2018 19:30 19:30 20:00 U19J1 - Fysiek Veld 1 (water)
06/03/2018 20:00 20:00 21:30 U19J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
07/03/2018 14:00 14:00 15:30 U8M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
07/03/2018 14:00 14:00 15:30 OEF J, Oef M - Techn-Tact Veld 1 (water)
07/03/2018 14:00 14:00 15:30 U7 J1, U7 J2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
07/03/2018 14:00 14:00 15:30 U7 M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
07/03/2018 14:00 14:00 15:30 U8 J1, U8J2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
07/03/2018 14:30 14:30 15:30 KUIK - Techn-Tact Veld 1 (water)
07/03/2018 15:00 15:00 15:30 U9J1, U9J2, U10J1, U9M1 - Fysiek Buiten terrein
07/03/2018 15:30 15:30 17:00 U9J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
07/03/2018 15:30 15:30 17:00 U10J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
07/03/2018 15:30 15:30 17:00 U9J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
07/03/2018 15:30 15:30 17:00 U9M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
07/03/2018 15:30 15:30 17:00 U12J3 - Techn-Tact Veld 1 (water)
07/03/2018 15:30 15:30 17:00 U12M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
07/03/2018 15:30 15:30 16:30 U10M1, U11M1, U12M2 - Keeperstraining
07/03/2018 16:30 16:30 17:00 U11J1, U12J2, U10M1, U11M1 - Fysiek Buiten terrein
07/03/2018 16:30 16:30 17:30 U9J1, U9J2, U9M1 - Keeperstraining
07/03/2018 17:00 17:00 18:30 U14M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
07/03/2018 17:00 17:00 18:30 U11M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
07/03/2018 17:00 17:00 18:30 U14M2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
07/03/2018 17:00 17:00 18:30 U12J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
07/03/2018 17:00 17:00 18:30 U11J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
07/03/2018 17:00 17:00 18:30 U10M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
07/03/2018 17:00 17:00 18:30 U12M2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
07/03/2018 17:00 17:00 17:30 U12J3, U12M1 - Fysiek Buiten terrein
07/03/2018 17:30 17:30 18:30 U10J1, U11J1, U12J3 - Keeperstraining
07/03/2018 17:30 17:30 18:30 U14M2, U16M2 - Keeperstraining
07/03/2018 17:30 17:30 18:30 U12J1, U12J2, U12M1 - Keeperstraining
07/03/2018 18:00 18:00 18:30 U16J1, U16M1 - Fysiek Buiten terrein
07/03/2018 18:30 18:30 19:00 U16M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
07/03/2018 18:30 18:30 19:00 U16J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
07/03/2018 23:30 18:30 20:00 U19J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
07/03/2018 18:30 18:30 20:00 U16M2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
07/03/2018 18:30 18:30 20:00 U23M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
07/03/2018 18:30 18:30 19:00 U12M2, U14M1, U14M2 - Fysiek Buiten terrein
07/03/2018 18:30 18:45 20:00 U16J1, U16J2 - Keeperstraining
07/03/2018 18:45 18:45 20:00 U14M1, U16M1 - Keeperstraining
07/03/2018 20:00 20:00 22:00 D1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
07/03/2018 01:00 20:00 20:30 U19J2, U16M2, U23M1 - Fysiek Buiten terrein
08/03/2018 17:30 17:30 19:00 CalderonT1 - Extra training Veld 1 (water)
08/03/2018 17:30 17:30 19:00 CalderonT2 - Extra training Veld 1 (water)
08/03/2018 17:30 17:30 19:00 U12M2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
08/03/2018 19:00 19:00 20:30 CalderonT3 - Extra training Veld 1 (water)
08/03/2018 19:00 19:00 20:30 CalderonT4 - Extra training Veld 1 (water)
08/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
08/03/2018 00:10 20:30 22:00 HM1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
08/03/2018 20:30 20:30 22:00 TRIM - Techn-Tact Veld 2 (semi)
08/03/2018 20:30 20:30 22:00 U19J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
09/03/2018 17:00 17:00 18:30 OEF J - Techn-Tact Veld 2 (semi)
09/03/2018 17:00 17:00 18:30 Oef M - Techn-Tact Veld 2 (semi)
09/03/2018 17:00 17:00 18:30 U7 J1, U7 J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
09/03/2018 17:00 17:00 18:30 U7 M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
09/03/2018 17:00 17:00 18:30 U8 J1, U8J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
09/03/2018 17:00 17:00 18:30 U8M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
09/03/2018 01:00 17:00 18:30 U9J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
09/03/2018 01:00 17:00 18:30 U9J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
09/03/2018 01:00 17:00 18:30 U9M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
09/03/2018 18:00 18:00 18:30 U12J1, Intern - Fysiek Buiten terrein
09/03/2018 12:00 18:30 20:00 Intern - Techn-Tact Veld 2 (semi)
09/03/2018 12:00 18:30 20:00 U10J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
09/03/2018 12:00 18:30 20:00 U10M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
09/03/2018 12:00 18:30 20:00 U11M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
09/03/2018 12:00 18:30 20:00 U12J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
09/03/2018 18:30 18:30 20:30 D1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
09/03/2018 18:30 18:30 19:30 H1 - Keeperstraining
09/03/2018 20:30 20:30 22:30 H1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
09/03/2018 20:30 20:30 21:30 D1 - Keeperstraining
12/03/2018 17:30 17:30 19:00 U11J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
12/03/2018 17:30 17:30 19:00 U12J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
12/03/2018 17:30 17:30 19:00 U12J3 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
12/03/2018 17:30 17:30 19:00 U12M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
12/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
12/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
12/03/2018 19:00 19:00 20:30 U14M2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
12/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
12/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
12/03/2018 00:00 19:00 20:30 U19J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
12/03/2018 19:00 19:00 20:30 U23M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
12/03/2018 01:30 20:30 21:30 U19J2 - Keeperstraining
13/03/2018 17:30 17:30 19:00 U12J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
13/03/2018 19:00 19:00 19:30 U14J1 - Fysiek Veld 1 (water)
13/03/2018 19:30 19:30 21:00 U16J2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
13/03/2018 19:30 19:30 21:00 U16M2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
13/03/2018 19:30 19:30 20:00 U19J1 - Fysiek Veld 1 (water)
13/03/2018 20:00 20:00 21:30 U19J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
14/03/2018 14:00 14:00 15:30 U8M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
14/03/2018 14:00 14:00 15:30 OEF J, Oef M - Techn-Tact Veld 1 (water)
14/03/2018 14:00 14:00 15:30 U7 J1, U7 J2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
14/03/2018 14:00 14:00 15:30 U7 M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
14/03/2018 14:00 14:00 15:30 U8 J1, U8J2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
14/03/2018 14:30 14:30 15:30 KUIK - Techn-Tact Veld 1 (water)
14/03/2018 15:00 15:00 15:30 U9J1, U9J2, U10J1, U9M1 - Fysiek Buiten terrein
14/03/2018 15:30 15:30 17:00 U9J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
14/03/2018 15:30 15:30 17:00 U10J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
14/03/2018 15:30 15:30 17:00 U9J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
14/03/2018 15:30 15:30 17:00 U9M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
14/03/2018 15:30 15:30 17:00 U12J3 - Techn-Tact Veld 1 (water)
14/03/2018 15:30 15:30 17:00 U12M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
14/03/2018 15:30 15:30 16:30 U10M1, U11M1, U12M2 - Keeperstraining
14/03/2018 16:30 16:30 17:00 U11J1, U12J2, U10M1, U11M1 - Fysiek Buiten terrein
14/03/2018 16:30 16:30 17:30 U9J1, U9J2, U9M1 - Keeperstraining
14/03/2018 17:00 17:00 18:30 U14M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
14/03/2018 17:00 17:00 18:30 U11M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
14/03/2018 17:00 17:00 18:30 U14M2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
14/03/2018 17:00 17:00 18:30 U12J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
14/03/2018 17:00 17:00 18:30 U11J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
14/03/2018 17:00 17:00 18:30 U10M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
14/03/2018 17:00 17:00 18:30 U12M2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
14/03/2018 17:00 17:00 17:30 U12J3, U12M1 - Fysiek Buiten terrein
14/03/2018 17:30 17:30 18:30 U10J1, U11J1, U12J3 - Keeperstraining
14/03/2018 17:30 17:30 18:30 U14M2, U16M2 - Keeperstraining
14/03/2018 17:30 17:30 18:30 U12J1, U12J2, U12M1 - Keeperstraining
14/03/2018 18:00 18:00 18:30 U16J1, U16M1 - Fysiek Buiten terrein
14/03/2018 18:30 18:30 19:00 U16M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
14/03/2018 18:30 18:30 19:00 U16J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
14/03/2018 23:30 18:30 20:00 U19J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
14/03/2018 18:30 18:30 20:00 U16M2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
14/03/2018 18:30 18:30 20:00 U23M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
14/03/2018 18:30 18:30 19:00 U12M2, U14M1, U14M2 - Fysiek Buiten terrein
14/03/2018 18:30 18:45 20:00 U16J1, U16J2 - Keeperstraining
14/03/2018 18:45 18:45 20:00 U14M1, U16M1 - Keeperstraining
14/03/2018 20:00 20:00 22:00 D1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
14/03/2018 01:00 20:00 20:30 U19J2, U16M2, U23M1 - Fysiek Buiten terrein
15/03/2018 17:30 17:30 19:00 CalderonT1 - Extra training Veld 1 (water)
15/03/2018 17:30 17:30 19:00 CalderonT2 - Extra training Veld 1 (water)
15/03/2018 17:30 17:30 19:00 U12M2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
15/03/2018 19:00 19:00 20:30 CalderonT3 - Extra training Veld 1 (water)
15/03/2018 19:00 19:00 20:30 CalderonT4 - Extra training Veld 1 (water)
15/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
15/03/2018 00:10 20:30 22:00 HM1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
15/03/2018 20:30 20:30 22:00 TRIM - Techn-Tact Veld 2 (semi)
15/03/2018 20:30 20:30 22:00 U19J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
16/03/2018 17:00 17:00 18:30 OEF J - Techn-Tact Veld 2 (semi)
16/03/2018 17:00 17:00 18:30 Oef M - Techn-Tact Veld 2 (semi)
16/03/2018 17:00 17:00 18:30 U7 J1, U7 J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
16/03/2018 17:00 17:00 18:30 U7 M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
16/03/2018 17:00 17:00 18:30 U8 J1, U8J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
16/03/2018 17:00 17:00 18:30 U8M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
16/03/2018 01:00 17:00 18:30 U9J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
16/03/2018 01:00 17:00 18:30 U9J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
16/03/2018 01:00 17:00 18:30 U9M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
16/03/2018 18:00 18:00 18:30 U12J1, Intern - Fysiek Buiten terrein
16/03/2018 12:00 18:30 20:00 Intern - Techn-Tact Veld 2 (semi)
16/03/2018 12:00 18:30 20:00 U10J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
16/03/2018 12:00 18:30 20:00 U10M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
16/03/2018 12:00 18:30 20:00 U11M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
16/03/2018 12:00 18:30 20:00 U12J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
16/03/2018 18:30 18:30 20:30 H1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
16/03/2018 18:30 18:30 19:30 H1 - Keeperstraining
16/03/2018 20:30 20:30 22:30 D1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
16/03/2018 20:30 20:30 21:30 D1 - Keeperstraining
19/03/2018 17:30 17:30 19:00 U11J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
19/03/2018 17:30 17:30 19:00 U12J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
19/03/2018 17:30 17:30 19:00 U12J3 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
19/03/2018 17:30 17:30 19:00 U12M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
19/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
19/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
19/03/2018 19:00 19:00 20:30 U14M2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
19/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
19/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
19/03/2018 00:00 19:00 20:30 U19J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
19/03/2018 19:00 19:00 20:30 U23M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
19/03/2018 01:30 20:30 21:30 U19J2 - Keeperstraining
19/03/2018 20:30 20:30 22:00 D1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
20/03/2018 17:30 17:30 19:00 U12J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
20/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
20/03/2018 19:00 19:00 19:30 U14J1 - Fysiek Veld 1 (water)
20/03/2018 19:30 19:30 21:00 U16J2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
20/03/2018 19:30 19:30 21:00 U16M2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
20/03/2018 19:30 19:30 20:00 U19J1 - Fysiek Veld 1 (water)
20/03/2018 20:00 20:00 21:30 U19J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
21/03/2018 14:00 14:00 15:30 U8M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
21/03/2018 14:00 14:00 15:30 OEF J, Oef M - Techn-Tact Veld 1 (water)
21/03/2018 14:00 14:00 15:30 U7 J1, U7 J2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
21/03/2018 14:00 14:00 15:30 U7 M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
21/03/2018 14:00 14:00 15:30 U8 J1, U8J2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
21/03/2018 14:30 14:30 15:30 KUIK - Techn-Tact Veld 1 (water)
21/03/2018 15:00 15:00 15:30 U9J1, U9J2, U10J1, U9M1 - Fysiek Buiten terrein
21/03/2018 15:30 15:30 17:00 U9J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
21/03/2018 15:30 15:30 17:00 U10J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
21/03/2018 15:30 15:30 17:00 U9J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
21/03/2018 15:30 15:30 17:00 U9M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
21/03/2018 15:30 15:30 17:00 U12J3 - Techn-Tact Veld 1 (water)
21/03/2018 15:30 15:30 17:00 U12M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
21/03/2018 15:30 15:30 16:30 U10M1, U11M1, U12M2 - Keeperstraining
21/03/2018 16:30 16:30 17:00 U11J1, U12J2, U10M1, U11M1 - Fysiek Buiten terrein
21/03/2018 16:30 16:30 17:30 U9J1, U9J2, U9M1 - Keeperstraining
21/03/2018 17:00 17:00 18:30 U14M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
21/03/2018 17:00 17:00 18:30 U11M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
21/03/2018 17:00 17:00 18:30 U14M2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
21/03/2018 17:00 17:00 18:30 U12J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
21/03/2018 17:00 17:00 18:30 U11J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
21/03/2018 17:00 17:00 18:30 U10M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
21/03/2018 17:00 17:00 18:30 U12M2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
21/03/2018 17:00 17:00 17:30 U12J3, U12M1 - Fysiek Buiten terrein
21/03/2018 17:30 17:30 18:30 U10J1, U11J1, U12J3 - Keeperstraining
21/03/2018 17:30 17:30 18:30 U14M2, U16M2 - Keeperstraining
21/03/2018 17:30 17:30 18:30 U12J1, U12J2, U12M1 - Keeperstraining
21/03/2018 18:00 18:00 18:30 U16J1, U16M1 - Fysiek Buiten terrein
21/03/2018 18:30 18:30 19:00 U16M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
21/03/2018 18:30 18:30 19:00 U16J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
21/03/2018 23:30 18:30 20:00 U19J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
21/03/2018 18:30 18:30 20:00 U16M2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
21/03/2018 18:30 18:30 20:00 U23M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
21/03/2018 18:30 18:30 19:00 U12M2, U14M1, U14M2 - Fysiek Buiten terrein
21/03/2018 18:30 18:45 20:00 U16J1, U16J2 - Keeperstraining
21/03/2018 18:45 18:45 20:00 U14M1, U16M1 - Keeperstraining
21/03/2018 20:00 20:00 22:00 D1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
21/03/2018 01:00 20:00 20:30 U19J2, U16M2, U23M1 - Fysiek Buiten terrein
22/03/2018 17:30 17:30 19:00 CalderonT1 - Extra training Veld 1 (water)
22/03/2018 17:30 17:30 19:00 CalderonT2 - Extra training Veld 1 (water)
22/03/2018 17:30 17:30 19:00 U12M2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
22/03/2018 19:00 19:00 20:30 CalderonT3 - Extra training Veld 1 (water)
22/03/2018 19:00 19:00 20:30 CalderonT4 - Extra training Veld 1 (water)
22/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
22/03/2018 00:10 20:30 22:00 HM1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
22/03/2018 20:30 20:30 22:00 TRIM - Techn-Tact Veld 2 (semi)
22/03/2018 20:30 20:30 22:00 U19J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
23/03/2018 17:00 17:00 18:30 OEF J - Techn-Tact Veld 2 (semi)
23/03/2018 17:00 17:00 18:30 Oef M - Techn-Tact Veld 2 (semi)
23/03/2018 17:00 17:00 18:30 U7 J1, U7 J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
23/03/2018 17:00 17:00 18:30 U7 M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
23/03/2018 17:00 17:00 18:30 U8 J1, U8J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
23/03/2018 17:00 17:00 18:30 U8M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
23/03/2018 01:00 17:00 18:30 U9J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
23/03/2018 01:00 17:00 18:30 U9J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
23/03/2018 01:00 17:00 18:30 U9M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
23/03/2018 18:00 18:00 18:30 U12J1, Intern - Fysiek Buiten terrein
23/03/2018 12:00 18:30 20:00 Intern - Techn-Tact Veld 2 (semi)
23/03/2018 12:00 18:30 20:00 U10J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
23/03/2018 12:00 18:30 20:00 U10M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
23/03/2018 12:00 18:30 20:00 U11M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
23/03/2018 12:00 18:30 20:00 U12J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
23/03/2018 18:30 18:30 20:30 D1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
23/03/2018 18:30 18:30 19:30 H1 - Keeperstraining
23/03/2018 20:30 20:30 22:30 H1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
23/03/2018 20:30 20:30 21:30 D1 - Keeperstraining
26/03/2018 17:30 17:30 19:00 U11J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
26/03/2018 17:30 17:30 19:00 U12J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
26/03/2018 17:30 17:30 19:00 U12J3 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
26/03/2018 17:30 17:30 19:00 U12M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
26/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
26/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
26/03/2018 19:00 19:00 20:30 U14M2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
26/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
26/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
26/03/2018 00:00 19:00 20:30 U19J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
26/03/2018 19:00 19:00 20:30 U23M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
26/03/2018 01:30 20:30 21:30 U19J2 - Keeperstraining
26/03/2018 20:30 20:30 22:00 D1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
27/03/2018 17:30 17:30 19:00 U12J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
27/03/2018 17:30 17:30 19:00 U14J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
27/03/2018 19:00 19:00 19:30 U14J1 - Fysiek Veld 1 (water)
27/03/2018 19:30 19:30 21:00 U16J2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
27/03/2018 19:30 19:30 21:00 U16M2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
27/03/2018 19:30 19:30 20:00 U19J1 - Fysiek Veld 1 (water)
27/03/2018 20:00 20:00 21:30 U19J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
28/03/2018 14:00 14:00 15:30 U8M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
28/03/2018 14:00 14:00 15:30 OEF J, Oef M - Techn-Tact Veld 1 (water)
28/03/2018 14:00 14:00 15:30 U7 J1, U7 J2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
28/03/2018 14:00 14:00 15:30 U7 M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
28/03/2018 14:00 14:00 15:30 U8 J1, U8J2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
28/03/2018 14:30 14:30 15:30 KUIK - Techn-Tact Veld 1 (water)
28/03/2018 15:00 15:00 15:30 U9J1, U9J2, U10J1, U9M1 - Fysiek Buiten terrein
28/03/2018 15:30 15:30 17:00 U9J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
28/03/2018 15:30 15:30 17:00 U10J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
28/03/2018 15:30 15:30 17:00 U9J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
28/03/2018 15:30 15:30 17:00 U9M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
28/03/2018 15:30 15:30 17:00 U12J3 - Techn-Tact Veld 1 (water)
28/03/2018 15:30 15:30 17:00 U12M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
28/03/2018 15:30 15:30 16:30 U10M1, U11M1, U12M2 - Keeperstraining
28/03/2018 16:30 16:30 17:00 U11J1, U12J2, U10M1, U11M1 - Fysiek Buiten terrein
28/03/2018 16:30 16:30 17:30 U9J1, U9J2, U9M1 - Keeperstraining
28/03/2018 17:00 17:00 18:30 U14M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
28/03/2018 17:00 17:00 18:30 U11M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
28/03/2018 17:00 17:00 18:30 U14M2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
28/03/2018 17:00 17:00 18:30 U12J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
28/03/2018 17:00 17:00 18:30 U11J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
28/03/2018 17:00 17:00 18:30 U10M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
28/03/2018 17:00 17:00 18:30 U12M2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
28/03/2018 17:00 17:00 17:30 U12J3, U12M1 - Fysiek Buiten terrein
28/03/2018 17:30 17:30 18:30 U10J1, U11J1, U12J3 - Keeperstraining
28/03/2018 17:30 17:30 18:30 U14M2, U16M2 - Keeperstraining
28/03/2018 17:30 17:30 18:30 U12J1, U12J2, U12M1 - Keeperstraining
28/03/2018 18:00 18:00 18:30 U16J1, U16M1 - Fysiek Buiten terrein
28/03/2018 18:30 18:30 19:00 U16M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
28/03/2018 18:30 18:30 19:00 U16J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
28/03/2018 23:30 18:30 20:00 U19J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
28/03/2018 18:30 18:30 20:00 U16M2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
28/03/2018 18:30 18:30 20:00 U23M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
28/03/2018 18:30 18:30 19:00 U12M2, U14M1, U14M2 - Fysiek Buiten terrein
28/03/2018 18:30 18:45 20:00 U16J1, U16J2 - Keeperstraining
28/03/2018 18:45 18:45 20:00 U14M1, U16M1 - Keeperstraining
28/03/2018 20:00 20:00 22:00 D1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
28/03/2018 01:00 20:00 20:30 U19J2, U16M2, U23M1 - Fysiek Buiten terrein
29/03/2018 17:30 17:30 19:00 CalderonT1 - Extra training Veld 1 (water)
29/03/2018 17:30 17:30 19:00 CalderonT2 - Extra training Veld 1 (water)
29/03/2018 17:30 17:30 19:00 U12M2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
29/03/2018 19:00 19:00 20:30 CalderonT3 - Extra training Veld 1 (water)
29/03/2018 19:00 19:00 20:30 CalderonT4 - Extra training Veld 1 (water)
29/03/2018 19:00 19:00 20:30 U16J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
29/03/2018 00:10 20:30 22:00 HM1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
29/03/2018 20:30 20:30 22:00 TRIM - Techn-Tact Veld 2 (semi)
29/03/2018 20:30 20:30 22:00 U19J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
30/03/2018 17:00 17:00 18:30 OEF J - Techn-Tact Veld 2 (semi)
30/03/2018 17:00 17:00 18:30 Oef M - Techn-Tact Veld 2 (semi)
30/03/2018 17:00 17:00 18:30 U7 J1, U7 J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
30/03/2018 17:00 17:00 18:30 U7 M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
30/03/2018 17:00 17:00 18:30 U8 J1, U8J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
30/03/2018 17:00 17:00 18:30 U8M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
30/03/2018 01:00 17:00 18:30 U9J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
30/03/2018 01:00 17:00 18:30 U9J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
30/03/2018 01:00 17:00 18:30 U9M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
30/03/2018 18:00 18:00 18:30 U12J1, Intern - Fysiek Buiten terrein
30/03/2018 12:00 18:30 20:00 Intern - Techn-Tact Veld 2 (semi)
30/03/2018 12:00 18:30 20:00 U10J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
30/03/2018 12:00 18:30 20:00 U10M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
30/03/2018 12:00 18:30 20:00 U11M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
30/03/2018 12:00 18:30 20:00 U12J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
30/03/2018 18:30 18:30 20:30 H1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
30/03/2018 18:30 18:30 19:30 H1 - Keeperstraining
30/03/2018 20:30 20:30 22:30 D1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
30/03/2018 20:30 20:30 21:30 D1 - Keeperstraining
05/04/2018 00:10 20:30 22:00 HM1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
06/04/2018 18:30 18:30 20:30 D1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
06/04/2018 20:30 20:30 22:30 H1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
09/04/2018 20:30 20:30 22:00 D1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
12/04/2018 00:10 20:30 22:00 HM1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
13/04/2018 18:30 18:30 20:30 H1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
14/04/2018 20:30 20:30 22:30 D1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
16/04/2018 17:30 17:30 19:00 U11J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
16/04/2018 17:30 17:30 19:00 U12J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
16/04/2018 17:30 17:30 19:00 U12J3 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
16/04/2018 17:30 17:30 19:00 U12M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
16/04/2018 17:30 17:30 19:00 U14J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
16/04/2018 17:30 17:30 19:00 U14M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
16/04/2018 19:00 19:00 20:30 U14M2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
16/04/2018 19:00 19:00 20:30 U16J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
16/04/2018 19:00 19:00 20:30 U16M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
16/04/2018 00:00 19:00 20:30 U19J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
16/04/2018 19:00 19:00 20:30 U23M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
16/04/2018 01:30 20:30 21:30 U19J2 - Keeperstraining
16/04/2018 20:30 20:30 22:00 D1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
17/04/2018 17:30 17:30 19:00 U12J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
17/04/2018 17:30 17:30 19:00 U14J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
17/04/2018 19:00 19:00 19:30 U14J1 - Fysiek Veld 1 (water)
17/04/2018 19:30 19:30 21:00 U16J2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
17/04/2018 19:30 19:30 21:00 U16M2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
17/04/2018 19:30 19:30 20:00 U19J1 - Fysiek Veld 1 (water)
17/04/2018 20:00 20:00 21:30 U19J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
18/04/2018 14:00 14:00 15:30 U8M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
18/04/2018 14:00 14:00 15:30 OEF J, Oef M - Techn-Tact Veld 1 (water)
18/04/2018 14:00 14:00 15:30 U7 J1, U7 J2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
18/04/2018 14:00 14:00 15:30 U7 M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
18/04/2018 14:00 14:00 15:30 U8 J1, U8J2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
18/04/2018 14:30 14:30 15:30 KUIK - Techn-Tact Veld 1 (water)
18/04/2018 15:00 15:00 15:30 U9J1, U9J2, U10J1, U9M1 - Fysiek Buiten terrein
18/04/2018 15:30 15:30 17:00 U9J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
18/04/2018 15:30 15:30 17:00 U10J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
18/04/2018 15:30 15:30 17:00 U9J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
18/04/2018 15:30 15:30 17:00 U9M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
18/04/2018 15:30 15:30 17:00 U12J3 - Techn-Tact Veld 1 (water)
18/04/2018 15:30 15:30 17:00 U12M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
18/04/2018 15:30 15:30 16:30 U10M1, U11M1, U12M2 - Keeperstraining
18/04/2018 16:30 16:30 17:00 U11J1, U12J2, U10M1, U11M1 - Fysiek Buiten terrein
18/04/2018 16:30 16:30 17:30 U9J1, U9J2, U9M1 - Keeperstraining
18/04/2018 17:00 17:00 18:30 U14M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
18/04/2018 17:00 17:00 18:30 U11M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
18/04/2018 17:00 17:00 18:30 U14M2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
18/04/2018 17:00 17:00 18:30 U12J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
18/04/2018 17:00 17:00 18:30 U11J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
18/04/2018 17:00 17:00 18:30 U10M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
18/04/2018 17:00 17:00 18:30 U12M2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
18/04/2018 17:00 17:00 17:30 U12J3, U12M1 - Fysiek Buiten terrein
18/04/2018 17:30 17:30 18:30 U10J1, U11J1, U12J3 - Keeperstraining
18/04/2018 17:30 17:30 18:30 U14M2, U16M2 - Keeperstraining
18/04/2018 17:30 17:30 18:30 U12J1, U12J2, U12M1 - Keeperstraining
18/04/2018 18:00 18:00 18:30 U16J1, U16M1 - Fysiek Buiten terrein
18/04/2018 18:30 18:30 19:00 U16M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
18/04/2018 18:30 18:30 19:00 U16J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
18/04/2018 23:30 18:30 20:00 U19J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
18/04/2018 18:30 18:30 20:00 U16M2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
18/04/2018 18:30 18:30 20:00 U23M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
18/04/2018 18:30 18:30 19:00 U12M2, U14M1, U14M2 - Fysiek Buiten terrein
18/04/2018 18:30 18:45 20:00 U16J1, U16J2 - Keeperstraining
18/04/2018 18:45 18:45 20:00 U14M1, U16M1 - Keeperstraining
18/04/2018 01:00 20:00 20:30 U19J2, U16M2, U23M1 - Fysiek Buiten terrein
19/04/2018 17:30 17:30 19:00 CalderonT1 - Extra training Veld 1 (water)
19/04/2018 17:30 17:30 19:00 CalderonT2 - Extra training Veld 1 (water)
19/04/2018 17:30 17:30 19:00 U12M2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
19/04/2018 19:00 19:00 20:30 CalderonT3 - Extra training Veld 1 (water)
19/04/2018 19:00 19:00 20:30 CalderonT4 - Extra training Veld 1 (water)
19/04/2018 19:00 19:00 20:30 U16J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
19/04/2018 00:10 20:30 22:00 HM1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
19/04/2018 20:30 20:30 22:00 U19J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
20/04/2018 17:00 17:00 18:30 OEF J - Techn-Tact Veld 2 (semi)
20/04/2018 17:00 17:00 18:30 Oef M - Techn-Tact Veld 2 (semi)
20/04/2018 17:00 17:00 18:30 U7 J1, U7 J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
20/04/2018 17:00 17:00 18:30 U7 M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
20/04/2018 17:00 17:00 18:30 U8 J1, U8J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
20/04/2018 17:00 17:00 18:30 U8M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
20/04/2018 01:00 17:00 18:30 U9J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
20/04/2018 01:00 17:00 18:30 U9J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
20/04/2018 01:00 17:00 18:30 U9M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
20/04/2018 18:00 18:00 18:30 U12J1, Intern - Fysiek Buiten terrein
20/04/2018 12:00 18:30 20:00 Intern - Techn-Tact Veld 2 (semi)
20/04/2018 12:00 18:30 20:00 U10J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
20/04/2018 12:00 18:30 20:00 U10M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
20/04/2018 12:00 18:30 20:00 U11M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
20/04/2018 12:00 18:30 20:00 U12J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
20/04/2018 18:30 18:30 20:30 D1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
20/04/2018 18:30 18:30 19:30 H1 - Keeperstraining
20/04/2018 20:30 20:30 22:30 H1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
21/04/2018 20:30 20:30 21:30 D1 - Keeperstraining
23/04/2018 17:30 17:30 19:00 U11J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
23/04/2018 17:30 17:30 19:00 U12J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
23/04/2018 17:30 17:30 19:00 U12J3 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
23/04/2018 17:30 17:30 19:00 U12M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
23/04/2018 17:30 17:30 19:00 U14J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
23/04/2018 17:30 17:30 19:00 U14M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
23/04/2018 19:00 19:00 20:30 U14M2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
23/04/2018 19:00 19:00 20:30 U16J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
23/04/2018 19:00 19:00 20:30 U16M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
23/04/2018 00:00 19:00 20:30 U19J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
23/04/2018 19:00 19:00 20:30 U23M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
23/04/2018 01:30 20:30 21:30 U19J2 - Keeperstraining
24/04/2018 17:30 17:30 19:00 U12J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
24/04/2018 17:30 17:30 19:00 U14J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
24/04/2018 19:00 19:00 19:30 U14J1 - Fysiek Veld 1 (water)
24/04/2018 19:30 19:30 21:00 U16J2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
24/04/2018 19:30 19:30 21:00 U16M2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
24/04/2018 19:30 19:30 20:00 U19J1 - Fysiek Veld 1 (water)
24/04/2018 20:00 20:00 21:30 U19J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
25/04/2018 14:00 14:00 15:30 U8M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
25/04/2018 14:00 14:00 15:30 OEF J, Oef M - Techn-Tact Veld 1 (water)
25/04/2018 14:00 14:00 15:30 U7 J1, U7 J2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
25/04/2018 14:00 14:00 15:30 U7 M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
25/04/2018 14:00 14:00 15:30 U8 J1, U8J2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
25/04/2018 14:30 14:30 15:30 KUIK - Techn-Tact Veld 1 (water)
25/04/2018 15:00 15:00 15:30 U9J1, U9J2, U10J1, U9M1 - Fysiek Buiten terrein
25/04/2018 15:30 15:30 17:00 U9J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
25/04/2018 15:30 15:30 17:00 U10J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
25/04/2018 15:30 15:30 17:00 U9J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
25/04/2018 15:30 15:30 17:00 U9M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
25/04/2018 15:30 15:30 17:00 U12J3 - Techn-Tact Veld 1 (water)
25/04/2018 15:30 15:30 17:00 U12M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
25/04/2018 15:30 15:30 16:30 U10M1, U11M1, U12M2 - Keeperstraining
25/04/2018 16:30 16:30 17:00 U11J1, U12J2, U10M1, U11M1 - Fysiek Buiten terrein
25/04/2018 16:30 16:30 17:30 U9J1, U9J2, U9M1 - Keeperstraining
25/04/2018 17:00 17:00 18:30 U14M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
25/04/2018 17:00 17:00 18:30 U11M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
25/04/2018 17:00 17:00 18:30 U14M2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
25/04/2018 17:00 17:00 18:30 U12J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
25/04/2018 17:00 17:00 18:30 U11J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
25/04/2018 17:00 17:00 18:30 U10M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
25/04/2018 17:00 17:00 18:30 U12M2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
25/04/2018 17:00 17:00 17:30 U12J3, U12M1 - Fysiek Buiten terrein
25/04/2018 17:30 17:30 18:30 U10J1, U11J1, U12J3 - Keeperstraining
25/04/2018 17:30 17:30 18:30 U14M2, U16M2 - Keeperstraining
25/04/2018 17:30 17:30 18:30 U12J1, U12J2, U12M1 - Keeperstraining
25/04/2018 18:00 18:00 18:30 U16J1, U16M1 - Fysiek Buiten terrein
25/04/2018 18:30 18:30 19:00 U16M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
25/04/2018 18:30 18:30 19:00 U16J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
25/04/2018 23:30 18:30 20:00 U19J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
25/04/2018 18:30 18:30 20:00 U16M2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
25/04/2018 18:30 18:30 20:00 U23M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
25/04/2018 18:30 18:30 19:00 U12M2, U14M1, U14M2 - Fysiek Buiten terrein
25/04/2018 18:30 18:45 20:00 U16J1, U16J2 - Keeperstraining
25/04/2018 18:45 18:45 20:00 U14M1, U16M1 - Keeperstraining
25/04/2018 01:00 20:00 20:30 U19J2, U16M2, U23M1 - Fysiek Buiten terrein
26/04/2018 17:30 17:30 19:00 CalderonT1 - Extra training Veld 1 (water)
26/04/2018 17:30 17:30 19:00 CalderonT2 - Extra training Veld 1 (water)
26/04/2018 17:30 17:30 19:00 U12M2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
26/04/2018 19:00 19:00 20:30 CalderonT3 - Extra training Veld 1 (water)
26/04/2018 19:00 19:00 20:30 CalderonT4 - Extra training Veld 1 (water)
26/04/2018 19:00 19:00 20:30 U16J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
26/04/2018 00:10 20:30 22:00 HM1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
26/04/2018 20:30 20:30 22:00 U19J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
27/04/2018 17:00 17:00 18:30 OEF J - Techn-Tact Veld 2 (semi)
27/04/2018 17:00 17:00 18:30 Oef M - Techn-Tact Veld 2 (semi)
27/04/2018 17:00 17:00 18:30 U7 J1, U7 J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
27/04/2018 17:00 17:00 18:30 U7 M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
27/04/2018 17:00 17:00 18:30 U8 J1, U8J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
27/04/2018 17:00 17:00 18:30 U8M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
27/04/2018 01:00 17:00 18:30 U9J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
27/04/2018 01:00 17:00 18:30 U9J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
27/04/2018 01:00 17:00 18:30 U9M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
27/04/2018 18:00 18:00 18:30 U12J1, Intern - Fysiek Buiten terrein
27/04/2018 12:00 18:30 20:00 Intern - Techn-Tact Veld 2 (semi)
27/04/2018 12:00 18:30 20:00 U10J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
27/04/2018 12:00 18:30 20:00 U10M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
27/04/2018 12:00 18:30 20:00 U11M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
27/04/2018 12:00 18:30 20:00 U12J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
27/04/2018 18:30 18:30 20:30 H1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
27/04/2018 18:30 18:30 19:30 H1 - Keeperstraining
28/04/2018 20:30 20:30 22:30 D1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
28/04/2018 20:30 20:30 21:30 D1 - Keeperstraining
30/04/2018 17:30 17:30 19:00 U11J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
30/04/2018 17:30 17:30 19:00 U12J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
30/04/2018 17:30 17:30 19:00 U12J3 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
30/04/2018 17:30 17:30 19:00 U12M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
30/04/2018 17:30 17:30 19:00 U14J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
30/04/2018 17:30 17:30 19:00 U14M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
30/04/2018 19:00 19:00 20:30 U14M2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
30/04/2018 19:00 19:00 20:30 U16J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
30/04/2018 19:00 19:00 20:30 U16M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
30/04/2018 00:00 19:00 20:30 U19J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
30/04/2018 19:00 19:00 20:30 U23M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
30/04/2018 01:30 20:30 21:30 U19J2 - Keeperstraining
02/05/2018 14:00 14:00 15:30 U8M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
02/05/2018 14:00 14:00 15:30 OEF J, Oef M - Techn-Tact Veld 1 (water)
02/05/2018 14:00 14:00 15:30 U7 J1, U7 J2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
02/05/2018 14:00 14:00 15:30 U7 M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
02/05/2018 14:00 14:00 15:30 U8 J1, U8J2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
02/05/2018 14:30 14:30 15:30 KUIK - Techn-Tact Veld 1 (water)
02/05/2018 15:00 15:00 15:30 U9J1, U9J2, U10J1, U9M1 - Fysiek Buiten terrein
02/05/2018 15:30 15:30 17:00 U9J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
02/05/2018 15:30 15:30 17:00 U10J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
02/05/2018 15:30 15:30 17:00 U9J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
02/05/2018 15:30 15:30 17:00 U9M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
02/05/2018 15:30 15:30 17:00 U12J3 - Techn-Tact Veld 1 (water)
02/05/2018 15:30 15:30 17:00 U12M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
02/05/2018 15:30 15:30 16:30 U10M1, U11M1, U12M2 - Keeperstraining
02/05/2018 16:30 16:30 17:00 U11J1, U12J2, U10M1, U11M1 - Fysiek Buiten terrein
02/05/2018 16:30 16:30 17:30 U9J1, U9J2, U9M1 - Keeperstraining
02/05/2018 17:00 17:00 18:30 U14M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
02/05/2018 17:00 17:00 18:30 U11M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
02/05/2018 17:00 17:00 18:30 U14M2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
02/05/2018 17:00 17:00 18:30 U12J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
02/05/2018 17:00 17:00 18:30 U11J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
02/05/2018 17:00 17:00 18:30 U10M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
02/05/2018 17:00 17:00 18:30 U12M2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
02/05/2018 17:00 17:00 17:30 U12J3, U12M1 - Fysiek Buiten terrein
02/05/2018 17:30 17:30 18:30 U10J1, U11J1, U12J3 - Keeperstraining
02/05/2018 17:30 17:30 18:30 U14M2, U16M2 - Keeperstraining
02/05/2018 17:30 17:30 18:30 U12J1, U12J2, U12M1 - Keeperstraining
02/05/2018 18:00 18:00 18:30 U16J1, U16M1 - Fysiek Buiten terrein
02/05/2018 18:30 18:30 19:00 U16M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
02/05/2018 18:30 18:30 19:00 U16J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
02/05/2018 23:30 18:30 20:00 U19J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
02/05/2018 18:30 18:30 20:00 U16M2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
02/05/2018 18:30 18:30 20:00 U23M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
02/05/2018 18:30 18:30 19:00 U12M2, U14M1, U14M2 - Fysiek Buiten terrein
02/05/2018 18:30 18:45 20:00 U16J1, U16J2 - Keeperstraining
02/05/2018 18:45 18:45 20:00 U14M1, U16M1 - Keeperstraining
02/05/2018 01:00 20:00 20:30 U19J2, U16M2, U23M1 - Fysiek Buiten terrein
03/05/2018 17:30 17:30 19:00 CalderonT1 - Extra training Veld 1 (water)
03/05/2018 17:30 17:30 19:00 CalderonT2 - Extra training Veld 1 (water)
03/05/2018 17:30 17:30 19:00 U12M2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
03/05/2018 19:00 19:00 20:30 CalderonT3 - Extra training Veld 1 (water)
03/05/2018 19:00 19:00 20:30 CalderonT4 - Extra training Veld 1 (water)
03/05/2018 19:00 19:00 20:30 U16J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
03/05/2018 00:10 20:30 22:00 HM1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
03/05/2018 20:30 20:30 22:00 U19J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
04/05/2018 17:00 17:00 18:30 OEF J - Techn-Tact Veld 2 (semi)
04/05/2018 17:00 17:00 18:30 Oef M - Techn-Tact Veld 2 (semi)
04/05/2018 17:00 17:00 18:30 U7 J1, U7 J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
04/05/2018 17:00 17:00 18:30 U7 M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
04/05/2018 17:00 17:00 18:30 U8 J1, U8J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
04/05/2018 17:00 17:00 18:30 U8M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
04/05/2018 01:00 17:00 18:30 U9J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
04/05/2018 01:00 17:00 18:30 U9J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
04/05/2018 01:00 17:00 18:30 U9M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
04/05/2018 18:00 18:00 18:30 U12J1, Intern - Fysiek Buiten terrein
04/05/2018 12:00 18:30 20:00 Intern - Techn-Tact Veld 2 (semi)
04/05/2018 12:00 18:30 20:00 U10J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
04/05/2018 12:00 18:30 20:00 U10M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
04/05/2018 12:00 18:30 20:00 U11M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
04/05/2018 12:00 18:30 20:00 U12J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
04/05/2018 18:30 18:30 20:30 D1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
04/05/2018 18:30 18:30 19:30 H1 - Keeperstraining
04/05/2018 20:30 20:30 22:30 H1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
04/05/2018 20:30 20:30 21:30 D1 - Keeperstraining
07/05/2018 17:30 17:30 19:00 U11J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
07/05/2018 17:30 17:30 19:00 U12J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
07/05/2018 17:30 17:30 19:00 U12J3 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
07/05/2018 17:30 17:30 19:00 U12M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
07/05/2018 17:30 17:30 19:00 U14J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
07/05/2018 17:30 17:30 19:00 U14M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
07/05/2018 19:00 19:00 20:30 U14M2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
07/05/2018 19:00 19:00 20:30 U16J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
07/05/2018 19:00 19:00 20:30 U16M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
07/05/2018 00:00 19:00 20:30 U19J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
07/05/2018 19:00 19:00 20:30 U23M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
07/05/2018 01:30 20:30 21:30 U19J2 - Keeperstraining
08/05/2018 17:30 17:30 19:00 U12J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
08/05/2018 17:30 17:30 19:00 U14J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
08/05/2018 19:00 19:00 19:30 U14J1 - Fysiek Veld 1 (water)
08/05/2018 19:30 19:30 21:00 U16J2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
08/05/2018 19:30 19:30 21:00 U16M2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
08/05/2018 19:30 19:30 20:00 U19J1 - Fysiek Veld 1 (water)
08/05/2018 20:00 20:00 21:30 U19J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
09/05/2018 14:00 14:00 15:30 U8M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
09/05/2018 14:00 14:00 15:30 OEF J, Oef M - Techn-Tact Veld 1 (water)
09/05/2018 14:00 14:00 15:30 U7 J1, U7 J2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
09/05/2018 14:00 14:00 15:30 U7 M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
09/05/2018 14:00 14:00 15:30 U8 J1, U8J2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
09/05/2018 14:30 14:30 15:30 KUIK - Techn-Tact Veld 1 (water)
09/05/2018 15:00 15:00 15:30 U9J1, U9J2, U10J1, U9M1 - Fysiek Buiten terrein
09/05/2018 15:30 15:30 17:00 U9J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
09/05/2018 15:30 15:30 17:00 U10J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
09/05/2018 15:30 15:30 17:00 U9J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
09/05/2018 15:30 15:30 17:00 U9M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
09/05/2018 15:30 15:30 17:00 U12J3 - Techn-Tact Veld 1 (water)
09/05/2018 15:30 15:30 17:00 U12M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
09/05/2018 15:30 15:30 16:30 U10M1, U11M1, U12M2 - Keeperstraining
09/05/2018 16:30 16:30 17:00 U11J1, U12J2, U10M1, U11M1 - Fysiek Buiten terrein
09/05/2018 16:30 16:30 17:30 U9J1, U9J2, U9M1 - Keeperstraining
09/05/2018 17:00 17:00 18:30 U14M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
09/05/2018 17:00 17:00 18:30 U11M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
09/05/2018 17:00 17:00 18:30 U14M2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
09/05/2018 17:00 17:00 18:30 U12J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
09/05/2018 17:00 17:00 18:30 U11J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
09/05/2018 17:00 17:00 18:30 U10M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
09/05/2018 17:00 17:00 18:30 U12M2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
09/05/2018 17:00 17:00 17:30 U12J3, U12M1 - Fysiek Buiten terrein
09/05/2018 17:30 17:30 18:30 U10J1, U11J1, U12J3 - Keeperstraining
09/05/2018 17:30 17:30 18:30 U14M2, U16M2 - Keeperstraining
09/05/2018 17:30 17:30 18:30 U12J1, U12J2, U12M1 - Keeperstraining
09/05/2018 18:00 18:00 18:30 U16J1, U16M1 - Fysiek Buiten terrein
09/05/2018 18:30 18:30 19:00 U16M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
09/05/2018 18:30 18:30 19:00 U16J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
09/05/2018 23:30 18:30 20:00 U19J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
09/05/2018 18:30 18:30 20:00 U16M2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
09/05/2018 18:30 18:30 20:00 U23M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
09/05/2018 18:30 18:30 19:00 U12M2, U14M1, U14M2 - Fysiek Buiten terrein
09/05/2018 18:30 18:45 20:00 U16J1, U16J2 - Keeperstraining
09/05/2018 18:45 18:45 20:00 U14M1, U16M1 - Keeperstraining
09/05/2018 01:00 20:00 20:30 U19J2, U16M2, U23M1 - Fysiek Buiten terrein
10/05/2018 17:30 17:30 19:00 U12M2 - Techn-Tact Veld 1 (water)
10/05/2018 19:00 19:00 20:30 U16J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
10/05/2018 00:10 20:30 22:00 HM1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
10/05/2018 20:30 20:30 22:00 U19J1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
11/05/2018 17:00 17:00 18:30 OEF J - Techn-Tact Veld 2 (semi)
11/05/2018 17:00 17:00 18:30 Oef M - Techn-Tact Veld 2 (semi)
11/05/2018 17:00 17:00 18:30 U7 J1, U7 J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
11/05/2018 17:00 17:00 18:30 U7 M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
11/05/2018 17:00 17:00 18:30 U8 J1, U8J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
11/05/2018 17:00 17:00 18:30 U8M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
11/05/2018 01:00 17:00 18:30 U9J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
11/05/2018 01:00 17:00 18:30 U9J2 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
11/05/2018 01:00 17:00 18:30 U9M1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
11/05/2018 18:00 18:00 18:30 U12J1, Intern - Fysiek Buiten terrein
11/05/2018 12:00 18:30 20:00 Intern - Techn-Tact Veld 2 (semi)
11/05/2018 12:00 18:30 20:00 U10J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
11/05/2018 12:00 18:30 20:00 U10M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
11/05/2018 12:00 18:30 20:00 U11M1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
11/05/2018 12:00 18:30 20:00 U12J1 - Techn-Tact Veld 2 (semi)
11/05/2018 18:30 18:30 20:30 H1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
11/05/2018 18:30 18:30 19:30 H1 - Keeperstraining
11/05/2018 20:30 20:30 22:30 D1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
11/05/2018 20:30 20:30 21:30 D1 - Keeperstraining
17/05/2018 00:10 20:30 22:00 HM1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
24/05/2018 00:10 20:30 22:00 HM1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
31/05/2018 00:10 20:30 22:00 HM1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
07/06/2018 00:10 20:30 22:00 HM1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
14/06/2018 00:10 20:30 22:00 HM1 - Techn-Tact Veld 1 (water)
#SHARETHERAPIDDREAM

 

  • 09/12/2017 Afhaling Champange verkoop U12M1
Kalender
  February 2018  
M T W T F S S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
Gold sponsors
Silver
Bronze sponsors
Friends
Supporters
Clubinkt

© 2016 Rapid Hockey Club Temse, website powered by Twizzit.com