RAPID Hockey Club Temse

Gelieve NIET te parkeren op de parking van onze buren: Padelclub Boel aub

Er is parking aan: 

  • Sint-Amalbergalaan 7, 9140 Temse (Action)
  • Naast kruispunt van Pieter Dierckxlaan - Welvaartlaan, 9140 Temse
  • Clemens de Landtsheerlaan 26b, 9140 Temse (tennisclub)
  • De Woonboot 3, 9140 Temse

Rapid Hockey Temse zoekt leuke medewerkers (m/v/x, oud of jong) om onze barwerking te versterken.

Rapid Hockey is een gezellige, familiale sportvereniging met een zeshonderdtal leden en een sympathieke hockeybar.

Bar Crew
Wat houdt dit concreet in?

- Je bent onze bartender op regelmatige basis. Op woensdag en/of vrijdag en/of zondag en occasioneel op zaterdag.

- Dit zijn de uren (je kan ook solliciteren op een deel van het rooster):

o Woensdag: 14u-22u30

o Vrijdag: 16u00-00:00

o Zaterdag: occasioneel

o Zondag: 10u00-18u00

- Dit is op wekelijkse basis, van half augustus tot einde mei. Tijdens de examenperiodes en schoolvakanties is de bar gesloten.

- Je zorgt voor de algemene uitbating van de bar.

- Je houdt de stock in orde en geeft bestellingen op tijd door. .

- Je zorgt ervoor dat de bar en clubhuis er ordelijk bijliggen.

- Je houdt een oogje in het zeil wanneer actieve leden een activiteit organiseren in de keuken.

- Je geniet van de ondersteuning van een barcomité. Dit zijn een groep ouders die vrijwillig meehelpen om de werking van de bar te verbeteren.

- Je denkt natuurlijk ook mee om verbetering in de werking aan te brengen.

We bieden een marktconforme verloning en voorzien ook een leuke Rapid outfit.

 

Bar Event Crew

Naast een vast Bar Crew, zoekt Barco ook “jonge” leden (+16) die graag een centje bijverdienen en wel eens willen invallen of een shift willen opnemen tijdens Supersunday of jeugdkampen. Ook hiervoor kan je Eric contacteren.

Heb je zin om hier mee je schouders onder te zetten?

Contacteer dan ericbraam@telenet.be of michael.deschrijver@telenet.be

Sinds 9 maart mogen wij de titel Koninklijke Maatschappij dragen met onze club!

Op dinsdag 19 september ging er een delegatie van onze club en de gemeente heel fier de titel officieel in ontvangst nemen.

Zie onderstaand enkele sfeerbeelden.

Misschien ben jij dit wel? We zoeken een tof persoon/groepje voor ... 

De Nieuwe RAPID Wedstrijd Outfit:
 

Alle bestellingen (geplaatst voor 6 september) probeert Zaman voor het weekend klaar te hebben. Zodra het klaarstaat ontvang je een referentienummer. Met dit nummer kan bij Zaman de bestelde kledij afgehaald worden.

Je kan de kledij van je teamleden ook afhalen, maar hier ook, met hun referentienummer.

Alle bestellingen die op de post moeten, gaan NIET op tijd zijn voor aanlevering dit weekend. Ten vroegste zaterdag op de post (in NL) en, zoals eerder gemeld, voor eigen risico.

Rookverbod
Vanaf deze 01/01/2025 is er een nieuw rookverbod ingevoerd in Vlaanderen, dat ook van toepassing is op onze Club en terreinen. Dit betekent dat roken en vapen voortaan verboden zijn op het volledige sportterrein. 
 
Deze maatregel is genomen om de gezondheid en het welzijn van onze kinderen te beschermen. Onderzoek toont aan dat kinderen en jongeren die volwassenen zien roken, een grotere kans hebben om zelf te gaan roken op latere leeftijd. 
 
Door roken minder zichtbaar te maken, hopen we bij te dragen aan een rookvrije generatie.
We vragen u vriendelijk om deze nieuwe regel te respecteren en niet te roken in de nabijheid van de school. Uw medewerking is essentieel om een gezonde en veilige omgeving voor al onze leerlingen te waarborgen.
 
Bent u iets vergeten of verloren op Rapid?

Wij verzamelen alle verloren voorwerpen aan de ingang van ons clubhuis. We nemen er ook een foto van en plaatsen deze op deze Instagram pagina. Bent u iets vergeten of verloren, check dan onze lost-found IG via deze link. Voor bezoekers: we zijn bereid het item op te sturen mits vergoeding van verzending- en verwerkingskosten. 

Kalender

Een meer gedetaillerde kalender? KLIK HIER

  April 2025  
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
API aanspreekpunt integriteit

Op onze club is er Benoit De Kesel die ter jullie beschikking staan als aanspreekpunt integriteit.

Je kan Benoit bereiken via: API@hockeytemse.be.

Onze Labels

Recent
Terreinplanning
27/02/2023
After work Party 16 mei 2025
18/04/2025
Beachtornooi U12 & U14 - Victory - zondag 29 juni
16/04/2025
Gezocht: Vrijwilliger(s) voor de functie van Coördinator Ledenwerving
13/04/2025
De inschrijvingen voor het Kermis tornooi zijn open!
03/04/2025
TOERNOOI GREENWIN 2025 - LA RASANTE
31/03/2025
Start je hockeyavontuur: Trimmers gezocht!
27/03/2025
Helpende handen voor het Kermistornooi gezocht
26/03/2025
HCPA Trimmers Tornooi op 1 juni 2025
26/03/2025
Tournoi des jeunes 2025 - Challenge Valérie Meynart - 8/6/2025
25/03/2025
Vrieskou, wat nu? Algemene afspraken bij afgelasting

Ook de komende maanden zullen mogelijk winterprikken ervoor zorgen dat een training of wedstrijd afgelast moet worden.

KLIK hier voor meer info

Inschrijving Seizoen 2024-2025

Lid Worden: klik hier

Gratis Try-out:klik hier

Wegwijs voor nieuwe leden: klik hier

GEEF GRENSOVERSCHRIJDEND GEDRAG GEEN KANS!

Meld het geheel vertrouwelijk en, indien gewenst, anoniem!

Is er een vermoeden, ben je getuige of ben je zelf slachtoffer van grensoverschrijdend gedrag op de club, van welke aard ook (seksueel, pestgedrag, uitsluiting, racisme, …), en vind je zelf geen oplossing? Dan kan je terecht bij Benoit De Kesel, het Aanspreekpunt Integriteit (API) van onze club. Deze vertrouwenspersoon is hiervoor opgeleid en zal jou in alle vertrouwelijkheid en met respect kunnen helpen.

Contacteer je liever iemand van de Vlaamse Hockey Liga of verkies je om een anonieme melding te maken? Onderstaande QR-code leidt jou naar het Trustan platform, dat een veilige en anonieme dialoog in gang zet met de neutrale vertrouwenspersoon van uw keuze. Deze zal de nodige stappen zetten om jou in alle discretie en op gepaste wijze te helpen. Indien je verkiest om een anonieme melding te doen, zal het Trustan systeem de anonimiteit van de communicatie in beide richtingen (van u naar de vertrouwenspersoon en omgekeerd) garanderen.

Huishoudelijk reglement

Huishoudelijk reglement.: klik hier

Gold sponsors

 

 

Silver sponsors
Bronze sponsors
Verjaardagen!

Proficiat!

24/04
Gérard Meul
25/04
Anne-sophie Van Den Bosch
25/04
Francis Thierens
25/04
Michel Vermeire
26/04
Miel Vennens
27/04
Gilles Dierickx
27/04
Marte De Jonghe
27/04
Julien Vermeire
28/04
Georges Cool
28/04
Lise-marie Keulemans
Sociale Media RHCT

File:Instagram logo 2016.svg - Wikipedia        Bestand:Facebook f logo (2019).svg - Wikipedia  LinkedIn-logo - Gratis download in PNG-indeling (2022)

Contactinformatie

Email: secretaris@hockeytemse.be

Adres: Hoogkamerstraat 3, 9140 Temse

Vzw: RAPID HOCKEY CLUB TEMSE VZW, Hoogkamerstraat 3,  9140 Temse, ON 0407.643.092 
Rekeningnummer: BE83 1430 8759 2115

Bvba: TEMSE SPORT INFRA BV, Clemens De Landtsheerlaan 26C , 9140 Temse, BE 0818.139. 471
Rekeningummer: BE 92 0015 9557 4723 

 

Privacy policy

 

© Rapid Hockey Club Temse, website powered by Twizzit.com