Lidgeld wordt aangerekend o.b.v. de ploeg waarin je speelt. Ter indicatie vermelden we ook de geboortejaren die hier regulier aan verbonden zijn.
Ploeg |
Indicatie van ploeg volgens geboortejaar |
Lidgeld |
JEUGD |
|
|
U5 – U6 |
2019 |
€ 195,00 |
U6 |
2018 |
€ 295,00 |
U7 - U8 |
2016 -2017 |
€ 375,00 |
U9-U10 |
2014- 2015 |
€ 445,00 |
U11-12 |
2012 -2013 |
€ 485,00 |
U14 |
2010-2011 |
€ 495,00 |
U16 |
2008-2009 |
€ 495,00 |
U19 |
2005-2007 |
€ 495,00 |
|
|
|
SENIOREN |
2004 en vroeger |
|
SENIOREN |
2004 en vroeger |
|
Senioren H1-D1: Wekelijks min. 2x training, top-coaching, kine-support, outfit home & away, inclusief €50 barkrediet |
|
€540 |
Senioren (***zie ook Specials: studenten) |
|
€445 |
Gents / Ladies |
1987 en vroeger |
€ 350,00 |
Trimmers |
€ 350,00 |
|
|
|
|
CLUBHUIS |
|
|
Clubhuisbijdrage per spelend lid (familiebijdrage) |
|
€ 50,00, max €100 per familie |
|
|
|
SPECIALS |
|
|
Administratieve boete in geval van laattijdige uitschrijving (na 30/06)* |
€ 150,00 |
|
Trainend jeugdlid U7 – U19 zonder competitie Competitie vanaf 2e seizoenshelft |
€75 korting + €50 |
|
Korting 3e - 4e - 5e kind in jeugdreeksen |
€ 30 - €40 - €50 per kind |
|
Half jaar hockey (september – december, of januari – juni) |
70% van jaarbijdrage |
|
Indoor competitie |
TBC, aan kostprijs (schatting: 140 à 180 euro) |
|
Performance hockey trainingen: 10 sessies in voorjaar en 10 sessies in najaar |
100 euro richtprijs |
|
Universiteit- en Hoge schoolstudenten: op vertoon van een geldige studentenkaart voor het academiejaar (zie voorwaarden voor details) |
10% korting als barkrediet op sportief lidgeld: 45 euro |
|
|
|
|
SPONSORS |
|
|
Bedrijven en sponsors kunnen contact op met sponsoring@hockeytemse.be voor bedrijfsabonnementen of andere specifieke formules. |
€1.000 |
* Je lidmaatschap wordt stilzwijgend seizoen na seizoen verlengd. Denk je aan stoppen, vergeet zeker niet om het secretariaat daarvan persoonlijk te verwittigen via een mailtje naar: secretaris@hockeytemse.be . Waarom is zo’n mailtje belangrijk? Het is niet voldoende om aan je manager, coach of kapitein te melden dat je je wil uitschrijven bij onze club. Hiervoor is een persoonlijke melding noodzakelijk. Deadline voor uitschrijven is 31 mei. Waarom? Wel, hockey is uiteraard een teamsport. Het is belangrijk voor de club om tijdig te weten op welke spelers ze kan rekenen voor volgend seizoen om de ploegsamenstellingen te maken en de ploegen in te schrijven voor de competities. Wanneer we na 31 mei de ploegsamenstellingen moeten aanpassen en de wijziging bij de KBHB moeten doorvoeren, zullen wij de bijhorende administratieve kost van €150,00 voor laattijdige uitschrijving doorrekenen aan het vertrekkende lid.
Let er zeker ook op dat alle nog openstaande rekeningen vereffend zijn. Zolang dat niet gebeurd is, zal je je (indien gewenst) spijtig genoeg niet kunnen aansluiten bij een andere hockeyclub.
Algemene voorwaarden
- De hockeybijdrage omvat: lidmaatschap Rapid, onderhoud terreinen, clubhuis-werking, aansluiting en verzekering bij de Vlaamse HockeyLiga van de Koninklijke Belgische HockeyBond, hockeytrainingen volgens trainingsrooster en voor sommige ploegen professionele coach of vergoedingen voor Nationale scheidsrechters. Indicatie van programma:
- Programma U5: 1 training Multi-move (+/- 30 trainingen)
- Programma U6: 1 training Multi-move + 1 jeugdtraining (+/- 60 trainingen)
- Programma U7-U8: 2 traingingen/week, match in het weekend (+/- 60 trainingen en 16 wedstrijden)
- Programma U9 tem U19: 2 hockey trainingen, match in het weekend. (+/- 50 trainingen en 20 wedstrijden)
- De hockeybijdragen lopen vanaf 1 juli 2021 tot en met 30 juni 2022. De hockeybijdrage is betaalbaar aan Rapid vzw.
- Mid juni worden de facturen opgemaakt en verstuurd. Bij niet-betaling vóór de limietdatum van het volledige bedrag aangeduid op de factuur wordt er automatisch een administratieve toeslag van 50€ aangerekend.
- Startende leden zonder hockey-ervaring spelen, die geen competitie spelen, krijgen 75€ korting op hun lidgeld. Als je in de 2e helft van seizoen toch competitie speelt, dan wordt er 50€ extra aangerekend.
- Leden die hun lidgeld niet betaald hebben op 20 augustus zullen vanaf dan geen toegang hebben tot de terreinen en niet kunnen deelnemen aan de trainingen en niet tot de wedstrijden worden toegelaten. In de hockeybijdrage zit immers uw verzekering.
- Terugbetaling van de factuur of een deel ervan is niet mogelijk.
- Wanneer een nieuw lid zich na 1 september inschrijft (bv. jongeren die in september eerst aan de proeftrainingen deelnemen), moet de hockeybijdrage binnen de 14 dagen na inschrijving worden betaald om toegelaten te worden tot de trainingen en/of wedstrijden.
- De lidgelden zijn van toepassing per seizoen ongeacht de datum van in- of uitschrijving. Half seizoen op voorhand gecommuniceerd is 70%.
- De lijst met actieve vrijwilligers -zoals beoordeeld door het bestuur- zullen we ter beschikking stellen in het clubhuis vanaf 2e helft van het seizoen. Cadeaubon is normaliter in de vorm van clubhuis-barkrediet.
- Stuur zeker secretaris@hockeytemse.be een mail bij welke mutualiteit je bent. Ze bezorgt je dan de nodige documenten voor de jaarlijkse tegemoetkoming van je ziekenkas voor een deel van het lidgeld.
- Indien een hockeylid zich wenst uit te schrijven, dan moet dit voor 30 juni van elk jaar per e-mail worden gemeld. Na deze datum blijven de kosten voor de hockeybijdrage en de KBHB verschuldigd.
- Het uniform is niet inbegrepen in de hockeybijdrage. Het OSAKA uniform (shirt – short-rok – kousen) wordt aangekocht via Zaman. Het dragen van het uniform is verplicht tijdens wedstrijden.
- Deelnamekosten voor indoorhockey, hockeystages, performance trainingen en/of BeGoldtrainingen zijn niet inbegrepen in de hockeybijdrage.
- De club is niet verantwoordelijk voor afgelastingen van trainingen en wedstrijden in geval van overmacht (sneeuw, vriesweer, pandemie, ...). Indien mogelijk, zal Rapid een alternatief aanbieden.
- Gezinskorting wordt toegepast op de hockeybijdrage. Het begrip gezin omvat samenwonende ouders en kinderen op hetzelfde adres.
- Universiteit- en Hoge schoolstudenten kunnen genieten van een korting van 10% op de hockeybijdrage in de vorm van barkrediet op vertoon van een geldige studentenkaart voor het academiejaar.
- Vanaf het seizoen 2023-2024 wordt de hockeybijdrage (basis) jaarlijks geïndexeerd. Uitzonderlijk besliste de Raad van Bestuur om in 23-24 de indexatie niet toe te passen.